Скільки мешканці Кіровоградщини платитимуть взимку за опалення

Аватар пользователя Официальный источник

Про це сьогодні, 29 липня, під час вуличного інформування розповіла в.о. начальника юстиції Кіровоградщини Анна Калініна. Правороз’яснювальний захід був організований в рамках ініціативи Мін’юсту #ЧеснаПлатіжка. «Тариф на централізоване опалення встановлює НКРЕКП на підставі розрахунків виконавців послуг або ж органи місцевого самоврядування.

Оскільки розрахунки у всіх різні – ціна теж була різна. Однак, це не допустимо. Згідно постанови Кабміну, відтепер встановлено єдиний граничний тариф на тепло для всієї України. Він складає 35,21 грн за 1 м²  для тих громадян, у яких не встановлено лічильника, і 1400 грн за Гкал для тих, у кого він є», – відзначила Анна Калініна. Щоб розрахувати вартість економії, можна скористатися спеціальним калькулятором тарифів.

«Кожний громадянин має право вимагати перерахувати вартість послуг на опалювальний сезон за 2019 рік. Якщо ж орган місцевого самоврядування досі не перерахував тарифи, потрібно звернутися на Урядову гарячу лінію за номером 1545 або направити офіційне звернення на адресу Уряду (вул. Михайла Грушевського 12/2, м. Київ, 01008). Органи місцевого самоврядування не повинні бездіяти. Постанова Кабміну є обов’язковою до виконання, тому потрібновимагати перерахунок, а не сплачувати колосальні суми за комунальні послуги», – резюмувала Анна Калініна.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    __ __    ______    __   
/'_ `\ /'_ `\ /\ \\ \ /\ ___\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \
\ \___, \ \ \___, \ \ \ \\ \_ \ \___``\ \ \___, \
\/__,/\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ \/__,/\ \
\ \_\ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\
\/_/ \/_/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015