СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ РОБОТИ НЕСУТЬ НЕБЕЗПЕКУ ЛІСОВИМ НАСАДЖЕННЯМ

Аватар пользователя Официальный источник

Літо  нинішнього року видалась напрочуд спекотною. Всім навкруги це приносить неабияке задоволення, адже з літньою порою не хочеться як найдовше прощатися.

Сільськогосподарські роботи на полях Онуфріївщини по збору зернових проходять  швидко та успішно. Але по закінченню збору урожаю, зазвичай розпочинається недопустима вакханалія щодо спалення пожнивних залишків на полях району.

Лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» неодноразово звертаються через засоби масової інформації до таких «горе господарів» додержуватися правил пожежної безпеки. Якщо вам дешевше спалити залишки, а не використати їх, як своєрідне підживлення ґрунту, то потрібно по краю поля провести обов’язкові мінералізовані полоси, щоб згубний вогонь не зміг зашкодити  полезахисним смугам та лісовим насадженням, які обрамляють ваші поля, завдяки яких урожайність ваших культур збільшується у рази. При спалюванні повинні залишатися люди та техніка, які слідкували б за вогнем до самого завершення робіт.

Звертаючись в декотрий раз до сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств – пам’ятайте:

 • пожежі в лісах є складними і потребують багато часу і зусиль, а також матеріальних витрат, які можна було б використовувати для створення нових лісових масивів.
 • біди не трапиться, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.

Будьте чемними по відношенню до природи і вона вам віддячить сторицею – захистить влітку від спеки, а взимку зігріє біля багаття, запросить на збір ягід та грибів, запропонує великий набір лікарської сировини.

 

 

Державна лісова охорона ДП «Онуфріївський лісгосп»

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __     _     __    ______  
/\_____ \ /'_ `\ /' \ /'_ `\ /\ ___\
\/___//'/' /\ \L\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \ \ \__/
/' /' \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___, \ \ \___``\
/' /' /\ \L\ \ \ \ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \
/\_/ \ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\// \/___/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015