Що сталося з перилами в Онуфріївському парку?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

«Все украдем что дальше красть?» з віршу «Страна чудес» Онуфріївського поета Олександра Долини.

В народі існує повір’я, що в тому місці де сходяться декілька водних потоків полюбляє ночами збиратися нечиста сила. Саме в такому місці розташований став «Селянський», та й справді, те що там відбувається, мабуть, без нечистої сили не обходиться.

Міняли перший міст на ставку, не додивилися, що став злитий. Коли підняли рівень води, нижня частина мосту занурилася під воду. Жартівники кажуть що це перший в Україні міст з водяним охолодженням. Міняли другий міст, встановили його на стару кам’яну кладку, в нижній частині якої розчин був вже вимитий. Міст завалився. Його демонтували і обіцяли провести ремонтні роботи. Поки чекали обіцяного, злодії почали красти метал з яких зроблені перила, те що залишилося вирізав утримувач потім зникла заслінка на монаху (водяна заслінка).

Селищний голова, Леонід Пивовар каже, що це проблеми утримувача парку і поки парк не буде приведений в належний стан селищна рада брати на утримання його не буде. Потрібно вкласти в парк не соті тисяч, а мільйони гривень, яких в бюджеті селища немає.

А як ми бачимо дата передачі все віддаляється. А так хотілося що б парк нарешті привели в належний стан. Подивіться на острів, який привела в порядок районна влада за допомогою фермерів. Щоправда і там вже зламали декілька лавочок, але це питання вирішити набагато простіше ніж проблеми парку.

Не знаємо що робити з нашим парком, може запросити батюшку з кадилом і святою водою?    

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

"Не знаємо що робити з нашим парком, може запросити батюшку з кадилом і святою водою? " - святий метал дорожче коштує?)))
Аватар пользователя Администратор

Ви що пропонуєте?
Аватар пользователя Гость

я вам нічого не пропоную, я мєнтам пропоную роботу свою зробити, щоб в районі крадіжок не відбувалось.
Аватар пользователя Гость

плевать они хотели, кто то вобще реагирует на критические статьи?
Аватар пользователя Администратор

Вы знаете, да. Реакция есть. Правда, нужно все вспомнить и подкрепить фото. Обещаю через день-два ответить вам на ваш вопрос

Добавить комментарий

  ___    ________   __     ____   ______  
/'___`\ /\_____ \ /'_ `\ /'___\ /\ ___\
/\_\ /\ \ \/___//'/' /\ \L\ \ /\ \__/ \ \ \__/
\/_/// /__ /' /' \ \___, \ \ \ _``\ \ \___``\
// /_\ \ /' /' \/__,/\ \ \ \ \L\ \ \/\ \L\ \
/\______/ /\_/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_____/ \// \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015