Шановні жителі Онуфріївщини!

Аватар пользователя Официальный источник

Колектив ДП «Онуфріївське лісове господарство» щиро вітає Вас та Ваші родини з загальнодержавним святом –

  Днем Конституції України!

  У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Зичимо Вам щастя, міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З Днем Конституції!

 

З повагою від колективу:

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»   В.ЗДЕБСЬКА

Голова профкому         О. АГАФОНОВ

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    _    ________  ______   ______  
/'___\ /' \ /\_____ \ /\ ___\ /\ ___\
/\ \__/ /\_, \ \/___//'/' \ \ \__/ \ \ \__/
\ \ _``\ \/_/\ \ /' /' \ \___``\ \ \___``\
\ \ \L\ \ \ \ \ /' /' \/\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015