Шановні роботодавці!

Аватар пользователя Официальный источник

Нагадуємо, що до 19 серпня 2019 року  триває всеукраїнське опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг Державною службою зайнятості.

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості»   під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця»,  також в рубриці «Роботодавцям».  Доступ до сторінки можливий з комп'ютерів та мобільних телефонів.

У анкеті зазначається загальна інформація про роботодавця, повідомляється, якими послугами центрів зайнятості він користується, та оцінюється якість надання послуг, зокрема щодо підбору персоналу та професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців. Одним із пунктів анкети є повідомлення про рівень задоволеності заходами, що проводяться центрами зайнятості, у тому числі онлайн-співбесідами та презентаціями роботодавців.

Роботодавцям пропонують поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг ДСЗ.

За детальною інформацією  звертайтесь до Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості   за адресою: смт. Онуфріївка, вул. М. Скляра, 9.  Телефон для довідок (0238)20865

                Тож, не зволікайте,  нам важлива думка кожного!

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __     __     _     ___   
/\ \\ \ /'__`\ /'_ `\ /' \ /'___`\
\ \ \\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\ /\ \
\ \ \\ \_ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \/_/\ \ \/_/// /__
\ \__ ,__\ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ // /_\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ /\______/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015