Шановні працівники та ветерани лісової галузі!

Аватар пользователя Официальный источник

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом – Днем працівника лісу! Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

         Я переконана, що це свято не лише нашого колективу, а й для кожного, хто любить ліс, хто шанує працю лісівників і хто всіляко сприяє розв’язанню їх проблем.

Завдячуючи енергійному та дружньому колективу працівників озирнутись на прожитий рік не соромно. Життєве правило каже так: «Один у полі –  не воїн», подібно і я – відштовхуюсь лише від колективної роботи. Завершується день і я запитую себе: «Що ми спільно з колективом зробили за сьогодні?» А колектив лісгоспу професійний, в ньому панує підтримка і взаєморозуміння. У такому ключі ми наміряні працювати і в подальшому.

На підприємстві працює в межах ста чоловік. Хотілося б досягнути такої стабільності, яка б мала змогу забезпечити усі життєві потреби працюючих. Досвід європейських країн переконує, що саме висока і стабільна заробітна плата працівників і є головним показником економічного розвитку підприємства. Усе закономірно, адже за свою працю працівник бажає мати гідну грошову винагороду. Окрім того це сприяє підвищенню культури праці, зміцненню авторитету самого працівника, утримує спеціалістів у трудовому колективі, запобігаючи плину кадрів.

Чи не найголовнішим в праці лісівників Онуфріївщини стоїть завдання щодо збільшення лісистості в районі, до оптимальної величини 18-20 відсотків. Тому щорічно колектив традиційно нарощує темпи створення нових лісів. Роботи зі збільшення зеленої ниви рідного краю сучасне покоління лісівників проводить висококваліфіковано, із застосуванням сучасних технологій. Працівники дуже відповідально ставляться до вирощування посадкового матеріалу у власних лісорозсадниках, вони старанно дбають про підготовку грунту під посадку лісових культур, вчасний догляд за молодими сіянцями. І все це заради того, щоб досягти стовідсоткової приживлюваності тендітних сосонок та дубків, щоб збагатити Онуфріївську землю новими лісами. Труднощів в цьому питанні немає, хіба, що в фінансуванні.

Недарма кажуть, що лісівники працюють на століття вперед. Адже все, що вони роблять сьогодні у своїй повсякденній роботі, спрямоване на єдину мету – примноження зеленої скарбниці Онуфріївщини. Аби через століття майбутні покоління одержали у спадок від теперішніх трудівників лісу розкішну та якісну зелену ниву – є вчасне проведення рубок догляду за лісом. Рубки догляду – це показник культури лісового господарства, свідчення майстерності лісівників. Це трудомістка, відповідальна та складна робота.

З кожним роком умови праці лісівників покращуються. Зміцнилася матеріальна база підприємства, зростають обсяги виробництва, забезпечуються стабільні та досить відчутні надходження до бюджетів держави всіх рівнів. Підприємство щорічно проводить переоснащення виробництва новими механізмами, ґрунтообробною технікою. Праця  спеціалістів в повній мірі комп’ютеризована.

За кілька останніх років, культура виробництва на підприємстві кардинально змінила обличчя кожного лісництва та лісгоспу, тим самим покращуючи вигляд селища.

Про працю лісівників люди судять за її кінцевим результатом, новими гектарами зелених лісових насаджень, випущеною продукцією. Працівниками підприємства в 2017 році зроблено чимало – створено лісу на площі 50 га., виконано догляду за лісовими культурами на площі 432га., підготовка ґрунту проведена на площі 42 га. Вирощено посадкового матеріалу в лісових розсадниках в кількості близько 1 млн.шт.. Не зважаючи на складні  кліматичні  умови в цьому році забезпечено охорону лісів від пожеж.

Обсяг реалізації продукції по підприємству за 8 місяців 2017 року становить 8,5 млн.грн..

Сплачено до бюджетів всіх рівнів більше 4 млн.грн.. Досягнення  цих показників є підсумком  повсякденної  наполегливої і сумлінної праці, витримки і відданості своїй роботі кожного працівника і колективу лісгоспу в цілому.

Крім професійної діяльності, спеціалістами підприємства постійно проводиться просвітницька робота, яка веде за собою проведення  таких акцій, як «Майбутнє лісу у твоїх руках», «Посади та збережи своє дерево», «Ліс єднає покоління», «Ліс починається з насінини», «Збережи ялинку». Щорічно проводиться конкурс на кращий твір та малюнок на тему «Людина та ліс».  

Усі ці завдання були б нереальними без вашої відданості, наполегливості й невтомної праці. Слава вашим натрудженим рукам, що не знають втоми. Ваша робота заслуговує глибокої пошани та вдячності суспільства.

 

З нагоди свята Дня працівника лісу були нагороджені працівники підприємства почесною грамотою, подяками та грошовими преміями за підсумками роботи:

Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України:

Бойко Віталій Анатолійович – головний бухгалтер ДП «Онуфріївське лісове господарство»

Подякою начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства:

Агафонов Олександр Васильович – головний економіст ДП «Онуфріївське лісове господарство».

Топоров Олександр Миколайович – мисливствознавець районний Олександрійського лісництва

 Почесною Грамотою Федерації профспілок Кіровоградської області:

Плахотна Юлія Григорівнаінспектор з кадрів ДП «Онуфріївське лісове господарство»

Так на рівні лісгоспу були відзначені:

Почесною Грамотою державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»:

 • Бойко Анна Григорівна – помічник лісничого Онуфріївського лісництва
 • Демиденко Роман Володимирович – старший майстер лісу Олександрійського лісництва
 • Кучумов Сергій Олександрович – майстер лісу Олександрійського лісництва

Оголошено Подяку державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»:

 • Іваненко Євгену Олександровичу – майстру лісу Деріївського лісництва
 • Куйбан Юрію Михайловичу – майстру лісу Деріївського лісництва
 • Федоренко Володимир Володимирович – майстру лісу Онуфріївського лісництва 
 • Ришкову Сергію Анатолійовичу – майстру лісу Олександрійського лісництва
 • Черкашину Миколі Юрійовичу – майстру лісу Олександрійського лісництва
 • Матуненко Геннадію Валентиновичу – майстру лісу Олександрійського лісництва
 • Стукалову Олександру Вікторовичу – сторожу лісгоспу
 • Товчиречко Олегу Костянтиновичу – водію автотранспортних засобів Онуфріївського лісництва

            Дорогі колеги, велика вам вдячність за безмірну любов до лісу і патріотичну відданість своїй професії. Бажаю всім працівникам і ветеранам лісової галузі щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу  Вам щоб реалізувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля.

Святкового Вам настрою, удачі, достатку і здоров’я, мудрості і терпіння, успіхів, творчої праці і, головне, – віри у прекрасне майбутнє України!

 

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»       В.Здебська

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______    ___    ________  ____  
/'_ `\ /\ ___\ /'___`\ /\_____ \ /'___\
/\ \L\ \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ \/___//'/' /\ \__/
\ \___, \ \ \___``\ \/_/// /__ /' /' \ \ _``\
\/__,/\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ /' /' \ \ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\______/ /\_/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/_____/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015