Шановні працівники Онуфріївського районного будинку культури!

Аватар пользователя Официальный источник

ДП «Онуфріївський лісгосп» щиро і сердечно вітає  Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Лісівники Онуфріївщини вдячні працівникам будинків культури та учасникам аматорських колективів за сумлінне служіння благородній справі та збереження і розвитку української культури.

Бажаємо вам та вашим сім’ям теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

З повагою від колективу:

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»   О.Деркач

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Дякуємо

Добавить комментарий

  __     __    __ __     __    __ __   
/'_ `\ /'_ `\ /\ \\ \ /'_ `\ /\ \\ \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \
\/_> _ <_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015