Шановні мисливці - своєчасно оформляйте всі документи до сезону полювання

Аватар пользователя Официальный источник
Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" нагадує, що для своєчасної підготовки до сезону полювання 2019/20 рр., який стартує в серпні 2019 року, мисливцям необхідно обміняти контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання. Для цього слід звертатися до лісгоспу з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години (адреса: смт. Онуфріївка, вул. Першотравнева, 1а).
Контрольна картка видається з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року і діє з дня її видачі до 30 квітня 2020 р. включно. У випадку зміни місця реєстрації можна отримати нову контрольну картку та посвідчення мисливця за умови пред’явлення паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в цій адміністративно-територіальній одиниці.
Бажаючим стати мисливцем потрібно скласти екзамен в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Екзамен на отримання посвідчення мисливця приймається за екзаменаційними білетами по середах. У білетах містяться питання, які охоплюють знання положень законодавства про мисливське господарство та полювання, правил надання першої допомоги при нещасних випадках на полюванні, правил поводження зі зброєю, відповідальності за порушення правил полювання тощо.

 

в.о.мисливствознавця В.Сулима

 
 
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __     _    ______  
/'__`\ /'_ `\ /'_ `\ /' \ /\ ___\
/\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \/_> _ <_ \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___``\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015