Шановні друзі!

Аватар пользователя Официальный источник

Наш навчальний заклад проводить додатковий набір за ОКР «Молодший спеціаліст» на заочну форму навчання на комерційній  основі в  2018 році.   Терміни  прийому документів  з 26 до 30 листопада 2018 року. Вступ проводиться, як на основі сертифікатів ЗНО так і на основі диплому про раніше здобутий ступінь вищої освіти чи диплому кваліфікованого робітника. Раді будемо бачити вас студентами нашого закладу.

Крім цього, незабаром вже настане день, коли випускники 9, 11 класів закінчать навчання в 2019 році та стануть на поріг  дорослого життя. Вже сьогодні перед багатьма постає проблема вибору свого місця в житті,  яку життєву стежку обрати.

Можливо   випускникам  Вашого регіону у цьому допоможе інформація про наш навчальний заклад, який вже 90 років готує фахівців для багатьох галузей господарювання.

Будемо щиро вдячні, якщо інформацію про Малинський лісотехнічний коледж Ви доведете до відома випускників, їх батьків, друзів та знайомих. Контактний телефон:  (04133) 97-2-95, 97-2-37, 

Для інформації

В НАШОМУ КОЛЕДЖІ ПРАЦЮЄ ВІДДІЛЕННЯ ПО ПІДГОТОВЦІ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗА ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» ТА ОКР «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК», ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НАВЧАННЯ НА ДЕННІЙ ТА ЗАОЧНІЙ ФОРМАХ, А ТАКОЖ ОТРИМАНО ЛІЦЕНЗІЮ ЗА ОС «БАКАЛАВР»***.

В 2019 році Малинський лісотехнічний коледж проводить набір студентів на навчання  для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"  на основі базової та повної середньої освіти за  спеціалізаціями: ***Лісове господарство, Мисливське господарство, Зелене будівництво та садово-паркове господарство, Лісозаготівля та первинна обробка деревини, Обробка деревини, Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу, Землевпорядкування,  Бухгалтерський облік.

 

Без сертифікатів ЗНО і без вступних екзаменів   приймаються випускники 11(9) класів  для здобуття робітничих професій (з можливістю **державного чи *регіонального замовлення)  *Лісник, *Лісоруб, *Озеленювач, **Верстатник деревообробних верстатів, *Офісний службовець (бухгалтерія), **Слюсар-ремонтник ( по завершенню отримують диплом кваліфікованого робітника ) з наступним продовженням навчання за однією з спеціальностей молодшого спеціаліста;

 

Без сертифікатів ЗНО  за результатами вступних екзаменів приймаються особи, що мають повну середню освіту (11 класів):

- випускники закладів профтехосвіти, що вступають на навчання на споріднені спеціальності;

-  особи, що вже мають освіту за ОКР молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліс-та, магістра.

КРІМ ЦЬОГО НА БАЗІ КОЛЕДЖУ ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ ДВА ВІДОКРЕМЛЕНІ ПІДРОЗДІЛИ ВІД  ЖНАУ (Житомирський  національний агроекологічний університет) ТА НУБІП (Національний університет біоресурсів і природокористування України), ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ НАБІР ЗА ОКР «БАКАЛАВР» (які здійснюють набір на основі диплому молодшого спеціаліста)

 

ДОКУМЕНТИ,   ЩО   ПОДАЮТЬСЯ  ПРИ ВСТУПІ  ДО

МАЛИНСЬКОГО ЛІСОТЕХНІЧНОГО   КОЛЕДЖУ:

 

 1. ЗАЯВА   (бланк видається в приймальній комісії) подається в письмовій або електронній формі (окрема категорія осіб)
 2. ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ ТА ДОДАТОК ДО НЬОГО  (документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього. Подається оригінал або копія, завірена приймальною комісією. При подачі копії обов’язково пред’являється і оригінал).
 3. ДОКУМЕНТ, ЩО ЗАСВІДЧУЄ ОСОБУ (паспорт або свідоцтво про народження для осіб, що не досягли 16-річного віку, у тому числі паспорт України у формі картки по досягненню 14-річного віку. Пред’являється оригінал, а в особову справу здається  ксерокопія).
 4. ЧОТИРИ   ФОТОКАРТКИ  3Х4 СМ, КОЛЬОРОВІ.
 5. ОСОБИСТИЙ  ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ  (подається ксерокопія, але пред’являється і оригінал).
 6. СЕРТИФІКАТИ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ В 2018 РОЦІ (2016, 2017 та 2018  рр.) ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ, В 2019 РОЦІ  (2017, 2018 та 2019  рр.) ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ДЕННУ   ТА    ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ НА БАЗІ 11 КЛАСІВ (на основі повної загальної середньої освіти) - українська мова та література (перший) та математика або біологія, або історія України (другий) (крім осіб, що вступають для здобуття професій «Лісник», «Верстатник деревообробних верстатів», «Слюсар-ремонтник», «Офісний службовець (бухгалтерія) », «Озеленювач»   та  «Лісоруб»)
 7. ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК АБО ПОСВІДЧЕННЯ ПРО ПРИПИСКУ – для військовозобов’язаних (подається ксерокопія, але пред’являється і оригінал).  

ДОДАТКОВО:

 • МЕДИЧНА ДОВІДКА (форма 0 86-о, для занять фізичною культурою та фізичного виховання та поселення в гуртожиток);
 • КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ ПРИ ВСТУПІ (відповідно  до чинного законодавства),  ПРОЖИВАННІ В ГУРТОЖИТКУ, ОТРИМАННІ СТИПЕНДІЇ  («Чорнобильські» посвідчення 1-3 категорій, документи про встановлення статусу дитини – сироти або дитини – інваліда,  посвідчення УБД  тощо);
 •  2 КОНВЕРТИ по Україні (можна придбати  на місці);
 • ПАПКА КАРТОННА – ШВИДКОЗШИВАЧ (можна придбати на місці).

 

 

 

З ПОВАГОЮ

 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

МАЛИНСЬКОГО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    ______    _     __    ______  
/\ \\ \ /\ ___\ /' \ /'_ `\ /\ ___\
\ \ \\ \ \ \ \__/ /\_, \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\ \ \\ \_ \ \___``\ \/_/\ \ \/_> _ <_ \ \___``\
\ \__ ,__\ \/\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015