Шановні чоловіки, співвітчизники, військовослужбовці Збройних сил України щиро вітаю Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Аватар пользователя Официальный источник

14 жовтня військовослужбовці та ветерани військової служби разом з усіма українським народом відзначають одне зі знакових свят – День захисника Вітчизни. Попри зміну часів і політичних систем, нині це свято, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Адже це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться н бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.

Цього святкового дня вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок збройного захисника Батьківщини,брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм. Низький уклін нашим славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті. Нехай вам щастить на всіх перехрестях долі!

 

 

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»,

Депутат Кіровоградської

обласної ради VII скликання В.ЗДЕБСЬКА

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

15 жовтня 1959 року вбивство Степана Бандери (он же Попель, он же Сопля). День скорби не намечен?
Аватар пользователя Гость

У кого есть фото с автокросса в Светловодске, поделитесь

Добавить комментарий

 ______    _     __    ________   __   
/\ ___\ /' \ /'__`\ /\_____ \ /'_ `\
\ \ \__/ /\_, \ /\_\L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \
\ \___``\ \/_/\ \ \/_/_\_<_ /' /' \/_> _ <_
\/\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015