Шановні автомобілісти!

Аватар пользователя Официальный источник
Вітаю водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста!
Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. Адже автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.
Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності залежить своєчасність здійснення перевезень, а Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.
Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!
І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!
 
З повагою від колективу: Директор ДП «Онуфріївське лісове господарство» О.Деркач
Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     ___     __     _     __   
/' \ /'___`\ /'_ `\ /' \ /'_ `\
/\_, \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\ \L\ \
\/_/\ \ \/_/// /__ \ \___, \ \/_/\ \ \ \___, \
\ \ \ // /_\ \ \/__,/\ \ \ \ \ \/__,/\ \
\ \_\ /\______/ \ \_\ \ \_\ \ \_\
\/_/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015