Семінар - нарада з сільськими та селищними головами

Аватар пользователя Официальный источник

08 червня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Самородченка С.М., за участі голови районної ради Уткіної Т.І., першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І. В. та директора обласного Центру народної творчості Пращур В.С., відбувся семінар - нарада з сільськими та селищними головами. В роботі семінару взяли участь  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

На порядок денний семінар - наради були винесені питання:

1. Про підготовку та проведення в районі обласного свята фольклору «Невичерпні  джерела» інформувала директор обласного Центру народної творчості Пращур В.С. В своєму виступі посадовець акцентувала увагу на більш злагодженій роботі по організації та проведенні фестивалю, що дасть високий рівень проведення цього заходу.

2. Про заходи щодо попередження розкрадання енергетичного майна надав інформацію начальник Онуфріївського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Пугач І. В.

3. Про заходи до програми охорони навколишнього природнього середовища в Онуфріївському районі на 2018 – 2022 р.р., про розширення мережі природно – заповідного фонду та про порядок надання субвенцій з обласного  бюджету районним, міським бюджетам та міським і сільським бюджетам об’єднаних територіальних громад на реалізацію заходів програми розвитку земельних відносин в області доповіла начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Зозуля О. В.

4. Про зміни до містобудівного законодавства надав інформацію начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Явтушенко М. І.

З планом навчань з питань цивільного захисту, облаштування автобусних зупинок та ремонти автодоріг поінформували завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Кириленко О.М. та начальник відділу економіки, розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Нестерова О.В.

Також були розглянуті питання:

придбання велосипедів для соціальних працівників за рахунок субвенцій із бюджетів сільських та селищних рад району;

посилення ветеринарного контролю за ВРХ в районі та вилучення з дійного стада хворих корів.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні колегіальні рішення, головою райдержадміністрації дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___    __ __     ____   ______  
/'__`\ /'___`\ /\ \\ \ /'___\ /\ ___\
/\_\L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \ /\ \__/ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \/_/// /__ \ \ \\ \_ \ \ _``\ \ \___``\
/\ \L\ \ // /_\ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015