«Рубін» знову почав грати!

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

30 вересня на своєму полі Онуфріївський «Рубін» приймав Попівську «Зорю». Гра практично була зроблена в першому таймі, адже по закінченню першої половини гри команда райцентру перемагала гостей з рахунком 5:0.

В другій половині зустрічі гості змогли відповісти тільки голом престижу. Деякі вболівальники раділи, що улюблена команда знову почала показувати клас гри, інші ж говорили, що, мовляв, «Зоря» не та команда яка могла б чинити опір чемпіону минулого чемпіонату. Але під час гри було добре видно, що гості постійно атакували ворота господарів і часто команду рятувала тільки філігранна гра захисників та голкіпера. І майже миттєво м’яч пасувався нападникам господарів і гра переходила на половину «Зорі».

Більшості глядачів гра обох команд дуже сподобалася. Приїхав повболівати за команди голова Онуфріївської РДА Сергій Самородченко. Після гри Сергій Миколайович сказав, що таку гру приємно дивитися. То ж побажаємо нашій команді : так тримати.

В зустрічі відзначилися:

Микола Піщан «Рубін» -2 голи

Максим Вікулов «Рубін» - 1 гол

Богдан Плутахін «Рубін» - 1 гол

Дмитро Азізбекян «Рубін» - 1 гол

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    __    __ __    ________   _   
/'___\ /'__`\ /\ \\ \ /\_____ \ /' \
/\ \__/ /\_\L\ \ \ \ \\ \ \/___//'/' /\_, \
\ \ _``\ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ /' /' \/_/\ \
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ /' /' \ \ \
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\_/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/_/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015