«Рубін» знову переміг

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В неділю 20 серпня о 17 годині Онуфріївський «Рубін» на своєму полі приймав Камбурліївський «Темп». Відразу ж після розіграшу м’яча нападник господарів наближається до воріт суперника, вдало пасує і Дмитро Азізбекян забиває гол в ворота «Темпа».

Такий, дещо невдалий початок гри, не засмутив гостей, а навпаки мотивував команду Камбурліївки до атакуючих дій, на десятій хвилині гри нападник «Темпа» зрівнює рахунок, а на 25 хвилині виводить камбурліївську команду вперед. На тридцятій хвилині першого тайму Ростислав Кохно вирівнює рахунок, але й він протримався лише п’ять хвилин.

На 35 хвилині нападник «Темпу» Олег Свинчук знову виводить свою команду вперед. Саме з рахунком 3:2 на користь гостей закінчилася перша половина гри. В другому таймі, незважаючи на постійні атаки на ворота гостей «Рубін» допускав прикрі помилки: м’ячі подані з кутового, або штрафного перелітали планку воріт, часто гравцям просто не було кому віддати пас, були помилки в захисті, що приводило до ситуації, коли голкіпер залишався з нападником один на один. Але попри всі негаразди команда змогла зібратися і на 55 хвилині зустрічі Дмитро Вельган зрівнює рахунок, а на 70 хвилині забиває переможного гола в ворота «Темпа». Остаточний рахунок зустрічі 4:3 на користь «Рубіну».

Перед грою були деякі питання щодо суддівства, адже судив гру житель Камбурліївки  Сергій Пугач, тому деякі онуфріївські вболівальники переживали чи не буде суддівство упередженим. Але гра довела що всі переживання були марними, судив Сергій Іванович справедливо і навіть назначив одинадцятиметровий «своїй» команді. То ж вітаємо «Рубін» з перемогою і чекаємо на наступні ігри