Розмір шкоди в 2018 році за незаконно зрубане в лісі хвойне дерево

Аватар пользователя Официальный источник

Лісова охорона ДП "Онуфріївський лісгосп" попереджає про відповідальність за незаконні дії при вирубці хвойного дерева (ялинки або сосни) в передноворічний період. Так згідно чинного законодавства лісопорушники сплачують штраф, за незаконно зрубане одне дерево, в розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  (85 до 170 грн.), та посадові особи від 7 до 12 неоподаткованих мінімумів доходів (119-204 грн.).

Окрім штрафу згідно постанови КМУ від 23.07.2008 року № 665 відшкодовується шкода заподіяна лісовому фонду, яка залежить від діаметра пня зрубаного дерева. Так при розмірі пня до 10 см. розмір шкоди становить 453 грн 99 коп., якщо діаметр пня від 10,1 до 14 см. – 799 грн. 83 коп., від 14,1 до 18 см - 2053 грн. 68 коп., від 18,1 до 22 см - 4215 грн. 51 коп.

ДП «Онуфріївське лісове господарство» попереджає, що створені тимчасові бригади по патрулюванню хвойних насаджень. До даних бригад увійшли, як працівники державної лісової охорони так і працівники поліції, які будуть захищати хвойні насадження від самовільних рубок в передноворічний період.

Тож можливо не варто псувати собі передноворічний настрій отримавши адміністративний протокол та «славу» жадібної людини серед знайомих.

 

 

Інженер з охорони та захисту лісу

ДП «Онуфріївський лісгосп» Олександр Явтушенко

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __    __ __     _     __   
/\ \\ \ /'_ `\ /\ \\ \ /' \ /'__`\
\ \ \\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_, \ /\_\L\ \
\ \ \\ \_ \ \___, \ \ \ \\ \_ \/_/\ \ \/_/_\_<_
\ \__ ,__\ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \ \ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015