Різдвяне свято в Куцеволівці

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В суботу, 13 січня, в селі Куцеволівка за ініціативи директора будинку культури №2 Надії Миколаївни Житної та за підтримки сільського голови Перепеляк Любові Григорівни, районної державної адміністрації, районного відділу культури і туризму РДА було проведено фестиваль «Різдвяні зустрічі». Метою фестивалю його організатори вбачають збереження народних традицій, звичаїв та обрядів, встановленням тісних творчих стосунків та обміну досвідом між аматорами району.

На фестиваль завітали творчі делегації: Онуфріївського районного будинку культури, Павлиського будинку культури, Успенскього, Камбурліївського, Деріївского, Попівського сільських будинків культури, Куцеволівсього клубу №1 та №2. Фольклорний колектив «Козачка».

На свято були запрошені голова Онуфріївської державної адміністрації Сергій Самородченко, настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Федір Іванник, сільські голови та працівники сільських рад району. Фестиваль пройшов дуже добре, було багато вдалих номерів, то ж будемо надіятися, що такі чудові фестивалі будуть проводитися якомога частіше.    

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     __    ________  ________ 
/'__`\ /\ \\ \ /'__`\ /\_____ \ /\_____ \
/\_\L\ \ \ \ \\ \ /\_\L\ \ \/___//'/' \/___//'/'
\/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_/_\_<_ /' /' /' /'
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ /' /' /' /'
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/ /\_/
\/___/ \/_/ \/___/ \// \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015