Ринок праці

Аватар пользователя Официальный источник

Підведено підсумки діяльності державної служби зайнятості у січні-березні 2019 року в Онуфріївському районі, визначено пріоритетні завдання діяльності до кінця поточного року.

 

Протягом звітного періоду діяльність Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості була зосереджена на реалізації пріоритетних завдань, визначених Програмою зайнятості населення на 2018-2020 роки. Проводилась робота із сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян. Всього в пошуку роботи звернулось 548 чол. З них працевлаштовано 216 чол., 98 безробітних проходили навчання за направленням служби зайнятості, ще 106 працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру. Від роботодавців району надійшло 248 вакансій.

 

В результаті, ситуація на ринку праці району залишалась стабільною. Продовжують впроваджуватись сучасні сервіси надання послуг, запроваджуються нові методи роботи, одним із яких є Інтернет-ресурс « Єдине соціальне середовище зайнятості». Зазначеним сайтом починають активно користуватись безробітні та роботодавці.

 

Всі заходи на ринку праці проводились за тісної співпраці служби зайнятості з сільськими та селищними радами, районною радою , районною державною адміністрацією, підприємствами , установами та організаціями району.

 

Актуальними та першочерговими завданнями на ринку праці залишаються заходи, направлені на збільшення числа зайнятих, сприяння працевлаштуванню соціально незахищених категорій населення, учасників АТО, інвалідів та молоді.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______   ________  ____   ______  
/'__`\ /\ ___\ /\_____ \ /'___\ /\ ___\
/\_\L\ \ \ \ \__/ \/___//'/' /\ \__/ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \ \___``\ /' /' \ \ _``\ \ \___``\
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ /' /' \ \ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015