Новости

Якщо у особи відсутні окремі документи чи може вона бути зареєстрована як безробітна та отримувати допомогу по безробіттю?

"23" января 2019 г.
Головною метою звернення громадянина до центру зайнятості має бути не реєстрація як безробітного, а пошук за допомогою державної служби зайнятості підходящої роботи. Саме під час пошуку такої роботи особі може виплачуватися допомога по безробіттю. Допомога по безробіттю призначається виключно зареєстрованому безробітному, який надав всі необхідні документи.

Шановні працівники та пенсіонери лісової галузі!

"23" января 2019 г.
22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України, об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Сьогодення свідчить: Соборність уже пройшла через серця і душі українців, ми відчуваємо себе єдиним народом, який на своїй землі будує власний український дім.

Тимчасове працевлаштування в Державу Ізраїль

"22" января 2019 г.
15.05.2017 року набрала чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль. Формування Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі і в 2019 році залишається актуальним. Державну службу зайнятості визначено компетентним органом в реалізації положень Угоди. В 2019 році логістику та консультування в рамках реалізації Угоди здійснює Громадська організація «Велика ідея».

Цінова ситуація в Кіровоградській області у cічні–грудні 2018 року

"22" января 2019 г.
Індекс споживчих цін в області у січні–грудні 2018р. становив 109% (в Україні – 109,8%). Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 7,1%. Найбільше (на 25,1%) подорожчали овочі. На 22,3–3% підвищились ціни на харчовий лід і морозиво, хліб, макаронні вироби, сметану, маргарин, кондитерські вироби з борошна, масло, кисломолочну продукцію, молоко, рибу та продукти з риби, м’ясо та м’ясопродукти, інші продукти харчування, сири, безалкогольні напої, олію оливкову, продукти переробки зернових, кондитерські вироби з цукру, шоколад, олію соняшникову. Водночас найбільше (на 16,7%) подешевшали фрукти. На 12,1–10,2% знизились ціни на яйця, мед, сало, цукор.

Про працевлаштування громадян за кордоном

"21" января 2019 г.
Відповідно до норм чинного законодавства, у тому числі Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання можуть надавати послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном за умови отримання ліцензії Міністерства соціальної політики України. Ліцензовані приватні агентства зайнятості (ПАЗ) повинні щорічно (до 15 січня) подавати до центрів зайнятості звітність за формою № 1-ПА про кількість працевлаштованих громадян за кордоном.

Шановний, Іван Олександрович Верба!

"19" января 2019 г.
Передаємо тобі палкий привіт з рідної Онуфріївки в Зоряне містечко і поздоровляємо з 75-ти річчям. Бажаємо здоров’я, щастя, достатку та довгих років працювати ще на космос. Брат Олександр, родичі, друзі. Онуфріївка

Допомога нашим бійцям: як на Кіровоградщині безробітні дбають про учасників АТО/ООС

"18" января 2019 г.
Для забезпечення шукачів роботи тимчасовою зайнятістю, служба зайнятості працює в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Безробітні - клієнти пробації Онуфріївщини дізнавались про послуги служби зайнятості

"18" января 2019 г.
Нещодавно у приміщенні Онуфріївської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Здебської відбулося засідання круглого столу на тему: «Профілактика рецидивного злочину», ініціаторами проведення якого став районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в області.

Консультує Міністр юстиції: як діяти туристам, які загубили закордонний паспорт у відпустці

"17" января 2019 г.
Що потрібно зробити у разі втрати паспорту за кордоном? Перш за все необхідно знайти найближче відділення поліції та написати заяву про втрату паспорту. Якщо ви не розумієте місцевої мови та не володієте англійською,  зателефонуйте до українського посольства чи консульства, щоб вони пояснили поліції ситуацію. У поліції вам мають видати документ, який підтверджуватиме, що  ви дійсно звертались із такою заявою.   Далі, зробіть дві фотографії портретного типу

В Уряді обіцяють, що з 1 липня аналізи та інші види діагностики будуть безкоштовними

"16" января 2019 г.
З 1 липня 2019 року Уряд запроваджує програму "Безкоштовна діагностика" , яка включає 54 види досліджень. Серед них 20 аналізів, 6 видів УЗД, 4 види біопсії, мамографія, 5 видів рентгену, операції одного дня тощо. Усі аналізи та обстеження пацієнт може отримати абсолютно безкоштовно, якщо на них його направив особистий лікар. На програму в Держбюджеті-2019 закладено 2 млрд грн.
Подписка на Новости

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015