Рибний Майдан?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Шановні рибалки!

Судова тяганина по Онуфріївському парку продовжується. Відбулося 8 (вісім) засідань, в обласному центрі, а далі, на днях, буде продовження в апеляційному суді міста Дніпропетровськ.

Брати парк на утримання Ви та депутати вже відмовлялися, але керівництво області знову це пропонують.

Не дочекавшись рішення сесії та виготовлення документів про передачу парку та ставу «Нижнього» дехто почав бігати і кричати, мол, «всьо нормально, всьо рішено» і терміново потрібно збирати гроші на зарибнення. Тож з Вас, членів «Товариства» почали збирати гроші, приходили й до мене і вимагали віддати гроші товариства, але я сказав, що передачу грошей може вирішувати не одна-дві людини, а тільки збори «Товариства».

Самозванці мені сказали, що вони вже провели Збори не запросивши нікого з керівництва і там «усьо рішили». Керував цими зборами  прекрасно вам відомий чоловік, який дійсно був колись в керівництві, але за діяльність яка була направлена проти «Товариства» вами був звільнений з посади, причому проголосували за це рішення Ви одноголосно.

Та й не подумайте що я проти зарибнення. Ніхто не може заборонити громадянам зарибнювати став, але якщо його передадуть у власність селищній Раді, то рибалка, можливо, буде для всіх виключно по білетах. Без різниці давали ви гроші на зарибнення чи ні. 

Упевнений, що тоді Ви будете питати чому так сталося не у самозванців, а у керівництва «Товариства». Тож пропоную зібрати позачергові Збори, на них прояснити всі питання, і якщо ви вирішите зарибнювати став який зараз «висить у повітрі», кошти на це будуть виділені. Але це буде рішення колективу всього нашого «Товариства», а не так як вирішили декілька «самозванців».

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    __ __    ________  ________   __   
/' \ /\ \\ \ /\_____ \ /\_____ \ /'_ `\
/\_, \ \ \ \\ \ \/___//'/' \/___//'/' /\ \L\ \
\/_/\ \ \ \ \\ \_ /' /' /' /' \ \___, \
\ \ \ \ \__ ,__\ /' /' /' /' \/__,/\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ /\_/ /\_/ \ \_\
\/_/ \/_/ \// \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015