Рейдування лісових масивів Онуфріївського лісгоспу

Аватар пользователя Официальный источник

Влітку при настанні сухої, спекотної погоди, у хвойних насадженнях встановлюється надзвичайний клас пожежної безпеки – найтривожніший час для працівників лісової та пожежної охорони. В ці дні ми змушені перекривати всі заїзди до лісу, щоб унеможливити доступ до лісу громадянам та знизити ризик виникнення пожеж. Постійно проводяться  рейди з метою виявлення та притягнення до відповідальності порушників лісового законодавства.

Лісівники, у своїй практичній господарській діяльності намагаються  поінформувати громадськість про необхідність шанобливого, бережного ставлення до лісу. Це ми відображаємо в багаточисленних панно, плакатах, біл-бордах, які встановлюємо у лісових масивах підприємства. Періодично підіймається це питання на сторінках преси, на екранах телебачення, в інтернет-мережі.

З початку пожежонебезпечного періоду 2018 року на протипожежні заходи витрачено близько 100 тисяч  гривень виключно власних коштів підприємства. Влаштовано 75 км.  мінералізованих смуг, проведено догляд за мінералізованими смугами протяжністю 421 км. Проведено 308 рейдів по виявленню порушників правил пожежної безпеки, здійснено 213 виступів у засобах масової інформації, а також проведено 219 бесід з місцевим населенням.

Побачивши лісову пожежу, терміново повідомте у найближче лісництво, працівникам лісової охорони, в сільську  раду, зателефонуйте «101». Ми відразу ж відреагуємо і станемо на боротьбу з вогнем.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ______    __     __     __   
/' \ /\ ___\ /'_ `\ /'_ `\ /'__`\
/\_, \ \ \ \__/ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \
\/_/\ \ \ \___``\ \/_> _ <_ \ \___, \ \/_/_\_<_
\ \ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015