Протидіємо торгівлі людьми спільно

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні в Онуфріївській районній філії обласного центру зайнятості з нагоди Європейського дня боротьби із торгівлею людьми за участі представників місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та управління праці та соціального захисту райдержадміністрації відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Зміст та тематика заходу обумовлені питанням підвищення обізнаності населення щодо торгівлі людьми та безпечної трудової міграції, розкриття  переваг легальних трудових відносин із роботодавцем та застереження шукачів роботи від шахрайства при працевлаштуванні.

Під час семінару розглянуті такі питання: основи законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном; наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції; переваги легального працевлаштування за кордоном; правовий захист громадян за кордоном (організації та установи, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном).

Також у рамках семінару безробітних ознайомилися зі змістом понять «торгівля людьми», статистичними даними міжнародних організацій щодо фактів торгівлі людьми в Європі та Україні зокрема. Присутніх було ознайомлено із нормативною базою та правовим захистом, що стосується запобігання зовнішній нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми, обговорено ряд проблем, з якими може стикнутись кожен при виїзді за кордон.

Обговорення нагального питання було жвавим, учасники задавали питання організаторам семінару, ділились власним досвідом та життєвими історіями, почутими від інших, щодо можливостей роботи за межами України.

Також  учасники  семінару  переглянули  фільм «Життя на продаж»,  який  надала  головний  спеціаліст УПСЗН Онуфріївської РДА  Похила Л.В..

Відвідавши семінар, учасники мали змогу отримати знання стосовно питань трудової міграції та торгівлі людьми,  здобути  навички, як не стати жертвою торгівлі людьми та не постраждати від нелегальної трудової міграції.

Крім того, присутніх ознайомили зі станом локального ринку праці та перспективами його розвитку, наявними вакансіями, послугами, які надає служба зайнятості, а також з новими сервісами служби зайнятості. Йшлося й про нові сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі. Зокрема, основну увагу акцентувала на сервісі «Електронної черги», можливості створення відео-резюме, проведення онлайн-співбесіди з роботодавцями та ін.

Слід зазначити, що така форма інформаційно-просвітницької роботи дає змогу громадянам України уникати помилок при виїзді за межі України.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ________   __     _     __   
/\_____ \ /\_____ \ /'_ `\ /' \ /'_ `\
\/___//'/' \/___//'/' /\ \L\ \ /\_, \ /\ \L\ \
/' /' /' /' \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___, \
/' /' /' /' /\ \L\ \ \ \ \ \/__,/\ \
/\_/ /\_/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\// \// \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015