Привітання директора лісгоспу Олега Деркача З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Аватар пользователя Официальный источник

Шановні колеги лісівники та жителі Онуфріївщини! Від усього серця вітаю Вас та Ваші родини з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!!!
Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократичні цінності” – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Від усього серця бажаю усім, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Доброго здоров’я вам, шановні друзі, добробуту, благополуччя і миру кожній родині.

З повагою від колективу  Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»  О.Деркач

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ____    __    ________  ________ 
/\ ___\ /'___\ /'_ `\ /\_____ \ /\_____ \
\ \ \__/ /\ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/' \/___//'/'
\ \___``\ \ \ _``\ \ \___, \ /' /' /' /'
\/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ /' /' /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \_\ /\_/ /\_/
\/___/ \/___/ \/_/ \// \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015