«Презентація роботодавця» Онуфріївського РЕМу ПАТ «Кіровоградобленерго».

Аватар пользователя Официальный источник

Днями в приміщенні Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено захід - «Презентація роботодавця» Онуфріївського РЕМу ПАТ «Кіровоградобленерго».

Під час заходу Іван Васильович Пугач, начальник Онуфріївського РЕМу,  ознайомив присутніх з діяльністю підприємства та презентував наявні вакансії. На сьогоднішній день підприємство шукає претендентів на посади електромонтера з експлуатації розподільчих мереж на Онуфріївську та Млинківську дільниці, електромонтера з обслуговування підстанцій та контролера енергонагляду для осіб з інвалідністю.

Загалом презентацію відвідали  13  шукачів роботи. Під час проведення заходу шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про специфіку роботи підприємства, про посадові обов'язки, умови праці, графік роботи, умови проходження навчання,  транспортну доступність (безкоштовне перевезення на підприємство та у зворотньому напрямку), рівень заробітної плати.

Презентація пройшла у формі конструктивного діалогу, люди отримали вичерпні питання на свої запитання. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ______   ______    _    ________ 
/'___`\ /\ ___\ /\ ___\ /' \ /\_____ \
/\_\ /\ \ \ \ \__/ \ \ \__/ /\_, \ \/___//'/'
\/_/// /__ \ \___``\ \ \___``\ \/_/\ \ /' /'
// /_\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \ /' /'
/\______/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ /\_/
\/_____/ \/___/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015