Презентація послуг служби зайнятості для роботодавців

Аватар пользователя Официальный источник

У приміщенні Онуфріївської районної державної адміністрації відбулася презентація послуг служби зайнятості для роботодавців.

   Однією з головних засад роботи з клієнтами служби зайнятості є адресний підхід у наданні соціальних послуг, виходячи з індивідуальних потреб, вимог та можливостей шукачів роботи і  роботодавців. На сьогодні клієнтом номер один служби зайнятості  є роботодавець.

Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг безкоштовно, саме про них розповіла присутнім заступник начальника відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Світлана Яцун: порядок укомплектування робочих місць відповідно до потреб роботодавців, організація  професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, в тому числі дуальне навчання,  компенсацію єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця, порядок організації та проведення  робіт тимчасового характеру, інноваційні сервіси із підбору персоналу (використання відеорезюме безробітних, можливість проведення онлайн-співбесід безробітного з роботодавцем, створення відео вакансії).

Під час презентації послуг було наголошено, що на теперішній час служба зайнятості стає сучасною сервісною установою – отримання послуг в службі стає більш зручним та доступним для широкого кола населення та роботодавців. Працює оновлений веб-портал Державної служби зайнятості – електронні кабінети роботодавців та безробітних, вакансії роботодавців та резюме шукачів роботи, корисна інформація та анонси проведення заходів, профорієнтаційна платформа для молоді та населення.

Також обговорили шляхи подальшої співпраці в контексті вирішення кадрових питань, організації професійного навчання, потреби в працівниках на виконання тимчасових робіт.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     __     _    __ __   
/'__`\ /\ \\ \ /'_ `\ /' \ /\ \\ \
/\_\L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_, \ \ \ \\ \
\/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \ \\ \_
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ \ \ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015