Представлення нового керівника ДП "Онуфріївський лісгосп"

Аватар пользователя Официальный источник

14 червня 2018 року начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталья Ревенко ознайомила присутніх із наказом про призначення та представила колективу ДП «Онуфріївське лісове господарство» нового керівника. Ним став Олег Васильович Деркач, який до цього працював на посаді - лісничим І класу Онуфріївського лісництва цього ж підприємства 

 

У представленні взяли участь голова Онуфріївської райдержадміністрації Сергій Самородченко, колишній директор підприємства та депутат Кіровоградської обласної державної адміністрації Валентина Павлівна Здебська, та представники ЗМІ.

 

Голова Онуфріївської райдержадміністрації Сергій Самородченко у свою чергу, нового директора привітав з призначенням та побажав успіхів у роботі та наголосив на подальшій тісній співпраці і висловив надію на те, що лісова галузь і надалі надаватиме значної уваги соціальній складовій.
 
Валентина Павлівна Здебська висловила сподівання, що новому директору з допомогою колективу вдасться вивести державне лісопідприємство до найбільш успішних, адже потрібний ресурс для цього лісівники Онуфріївщини мають.

 

Від трудового колективу Олега Васильовича з призначенням привітав голова профспілкового комітету Олександр Агафонов та побажав успіхів у спільній роботі на професійній ниві, нових звершень та творчих досягнень.

 

Довідка. Деркач Олег Васильович 08.12.1972 року народження, освіта вища (Національний аграрний університет м.Київ, спеціальність лісове господарство). В лісовій галузі працює з 1996 року.  Згідно з наказом Державного агенства лісових ресурсів України №262-к від 12.06.2018 року призначений на посаду директора державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство».

 

            Присутні на представленні поважні гості побажали новопризначеному директору наснаги в роботі, процвітання підприємству, злагоди, взаєморозуміння і взаємоповаги. У свою чергу Олег Васильович подякував за виявлену до нього довіру.

 

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп».

 

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     __     __     _   
/\ ___\ /'__`\ /'_ `\ /'_ `\ /' \
\ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \
\ \___``\ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \___, \ \/_/\ \
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015