Права та обов’язки осіб з інвалідністю щодо утримання, в межах правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство»

Аватар пользователя Официальный источник

Право на аліменти особа з інвалідністю має як неповнолітня або повнолітня дитина, батько чи мати, а також як чоловік чи дружина.

    Крім того, необхідно пам’ятати, що поряд з правом на утримання, особа з інвалідністю також може мати обов’язок сплачувати аліменти іншим особам.

    Аліменти – це утримання, яке у визначених законом або договором випадках надається одним членом сім’ї іншому, якщо останній не має  власних коштів для існування.

    Існує декілька способів отримання аліментів на дитину з інвалідністю:

1.Сплата аліментів за попередньою домовленістю між батьками.

2.Укладення договору про сплату аліментів на дитину з інвалідністю, у якому визначено розмір та строки виплат (у письмовій формі і посвідчується нотаріально).

3.Сплата аліментів за рішенням суду (до позовної заяви необхідно додати документи, що підтверджують інвалідність дитини та витрати, що здійснюються на догляд за дитиною кожен місяць – квитанції тощо).

    Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

    Детальнішу інформацію дивіться у правовому буклеті «Права та обов'язки осіб з інвалідністю щодо утримання».

Для отримання більш детальних консультацій чи роз’яснень можна звертатися до «Онуфріївського бюро правової допомоги» за адресою: сел. Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 68. Тел. (05238)-2-00-50.

    Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     __     ___     __   
/\ ___\ /'__`\ /'__`\ /'___`\ /'__`\
\ \ \__/ /\_\L\ \ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \
\ \___``\ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/_\_<_
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015