Працювати по-новому: державні виконавці примусили двох кропивничан сплатити борги з аліментів

Аватар пользователя Официальный источник

6 лютого у силу вступив закон щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, після чого державні виконавці Кіровоградщини одразу почали застосовувати нові інструменти примусового впливу на боржників, які ухиляються від утримання своїх дітей. Йдеться про обмеження недобросовісних батьків у праві полювання, виїзду за кордон, керування автомобілем, користування вогнепальною зброєю чи притягнення до суспільно корисних робіт.

 «Минуло всього кілька тижнів після прийняття нового закону, однак, уже зараз простежується позитивна динаміка в стягненні аліментів. Значна кількість недобросовісних батьків, які раніше роками ухилялися від утримання власних дітей, почали сплачувати свої борги. Зокрема хочу згадати про два випадки, які сталися в практиці державних виконавців Подільського відділу ДВС. Фахівці застосовували практично всі можливі інструменти й винесли постанови відносно двох кропивничан про обмеження їх у праві виїзду за кордон, полювання та керування автомобілем. До речі, один із неплатників, окрім цього, міг позбавитись і земельної ділянки, яка знаходилась у його власності, оскільки на майно було накладено арешт. У результаті після застосовування примусового впливу одному боржнику довелося сплатити 23 305 грн на користь доньки, іншому – 41 219 грн на користь сина», – прокоментував ситуацію керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Нагадаємо, інформація про осіб, які заборгували виплату аліментів упродовж трьох місяців, знаходиться у відкритому доступі в публічному списку злісних боржників і реєстрі неплатників аліментів.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

" Йдеться про обмеження недобросовісних батьків у праві полювання, ... користування вогнепальною зброєю " - ідіотизм цієї ситуації в тому, що право полювання як на практиці заборонити? Розіслати тисячам мисливських господарств припис про не допущення до полювання певної особи?)) А про користування вогнепальною зброєю взагалі цікаво, як вони планують заборонити і без того не законний дозвіл на зброю від МВС? Зброя в приватній власності, її що вилучать також не законно, закону ж про зброю не має!
Аватар пользователя Администратор

Це все так, а про автомобіль як вам? "Йдеться про обмеження недобросовісних батьків у праві ... керування автомобілем". Напевно при перевірках будуть переглядати бази боржників і шукати там, але скільки це буде займати часу на дорозі?
Аватар пользователя Гость

та я думаю вони просто в базі даних поліції анулюють "права" і все
Аватар пользователя Администратор

Що ж, можливо

Добавить комментарий

 ______    ___     __    ____   __ __   
/\ ___\ /'___`\ /'__`\ /'___\ /\ \\ \
\ \ \__/ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\ \__/ \ \ \\ \
\ \___``\ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ /\______/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015