працевлаштування в Ізраїлі

Аватар пользователя Официальный источник

До Державної служби зайнятості надходить інформація про  “фірми-шахраї ”, які позиціонують себе офіційними  партнерами  служби зайнятості в рамках Угоди та Протоколу програми з відбору кваліфікованих українських працівників будівельної сфери для працевлаштування на території Держави Ізраїль.

Наголошуємо, що на території України інформаційно-консультаційну діяльність, забезпечення комунікації та логістики процедури відбору українських громадян для працевлаштування в Ізраїлі здійснює винятково некомерційна Громадська організація “Велика ідея”.

Державна служба зайнятості, у рамках Протоколу, взаємодіє лише з Громадською організацією “Велика ідея”.

Будь-які інші особи, які позиціонують себе як офіційні партнери державної служби зайнятості в рамках Угоди, не співпрацюють із державною службою зайнятості.

З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі усі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної Громадської організації “Велика ідея”, консультації про умови участі в програмі здійснюється за телефонами: (099) 20 25 588;  (093) 20 25 588; (097) 20 25 588.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  В. Крамаренко

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____    _    ______    ____  
/'___`\ /'___\ /' \ /\ ___\ /'___\
/\_\ /\ \ /\ \__/ /\_, \ \ \ \__/ /\ \__/
\/_/// /__ \ \ _``\ \/_/\ \ \ \___``\ \ \ _``\
// /_\ \ \ \ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \
/\______/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_____/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015