ПОЗАШКІЛЬНІ ГОСТИНИ У ЛІСІВНИКІВ ОНУФРІЇВЩИНИ

Аватар пользователя Официальный источник

28 травня учні 3 класів Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів побували на екскурсії в Онуфріївському лісництві державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство». Лісничий Онуфріївського лісництва  Анна Григорівна Бойко радо зустріла юних школярів.

Анна Григорівна розповіла школярам про роботу Онуфріївських лісівників. В ході спілкування діти дізналися про основні завдання працівників державної лісової охорони, а саме: охорона лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок, збереженням їх від шкідників, хвороб та інше.  

Найбільшим враженням для дітей звичайно стало озеленення садиб лісгоспу та Онуфріївського лісництва декоративним посадковим матеріалом, який лісівники вирощують на підприємстві власними силами. Особливо з захватом діти знайомились з тваринами у вольєрному господарстві на території лісгоспу та робили фото напам’ять.

Цікаво та пізнавально було спілкуватися лісівникам зі школярами, їх цікавили різні запитання про те як вирощують ліс, з якого насіння, який вік насаджень.

В кінці зустрічі лісівники пригостили школярів солодкими гостинцями  та попросили, щоб діти не забували, як поводитися в лісі під час відпочинку.

 

 

Лісничий Онуфріївського лісництва А.Бойко

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __     __    ____    __   
/\ \\ \ /'__`\ /'__`\ /'___\ /'_ `\
\ \ \\ \ /\_\L\ \ /\_\L\ \ /\ \__/ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015