Потрібні високооплачувані фахівці: АТ «Гідросила» потребує операторів верстатів з програмним керуванням

Аватар пользователя Официальный источник

Група підприємств «Гідросила» – один із найпотужніших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем у Східній Європі. На сьогодні АТ «Гідросила» потребує фахівців за професією «Оператор верстатів з програмним керуванням»,  заробітна плата від 7000 грн.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція роботи, але у Вас немає відповідної освіти – служба зайнятості прийде Вам на допомогу.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, мають можливість безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Оператор верстатів з числовим програмним керуванням» на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання стартує 22 лютого поточного року і триватиме 6,0 місяців.

Умови направлення на навчання: 

• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

• повноліття (не менше 18 років);

• медична довідка з допуском до професії.

За більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

 

Відділ профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

   ____      ________   ________   ________     __     
/'___\ /\_____ \ /\_____ \ /\_____ \ /'__`\
/\ \__/ \/___//'/' \/___//'/' \/___//'/' /\_\L\ \
\ \ _``\ /' /' /' /' /' /' \/_/_\_<_
\ \ \L\ \ /' /' /' /' /' /' /\ \L\ \
\ \____/ /\_/ /\_/ /\_/ \ \____/
\/___/ \// \// \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015