Потреба у залученні додаткової робочої сили для прибирання снігу

Аватар пользователя Официальный источник

У зв'язку зі сніговими заметами, які утворились по всій території Кіровоградщини, і у селищі Онуфріївка зокрема, виникла потреба у залученні додаткової робочої сили для прибирання снігу.

До цієї роботи, окрім спеціалізованих підприємств селища та району, які займаються благоустроєм, долучилися й інші підприємства, де також виникла потреба прибрати сніг на прилеглих територіях, не відволікаючи при цьому основний персонал від виробничого процесу.

З метою організації оперативного прибирання снігових наметів Онуфріївською районною філією обласного центру зайнятості спільно з  комунальним підприємством «Благоустрій Онуфріївки» укладено договір щодо проведення тимчасових робіт на території селища.

 Роботи проводяться по  розчищенню від снігу та льоду пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту та прилеглої території до них, забезпечується доступ до закладів соціальної сфери, улюблених місць відпочинку мешканців та гостей селища.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру є дуже важливими для будь-якої території, тому вони будуть продовжуватись і в подальшому.

Загалом, упродовж цього року за сприяння Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено понад 400 незайнятих трудовою діяльністю громадян.

Це результат співпраці служби зайнятості, місцевих органів влади та роботодавців. Шукачі роботи, хоч і тимчасово, але отримують дієву матеріальну підтримку, у них підвищується мотивація до праці та з'являється шанс закріпитися на постійному робочому місці.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ________  ______    __     __   
/'_ `\ /\_____ \ /\ ___\ /'__`\ /'_ `\
/\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \
\/_> _ <_ /' /' \ \___``\ \/_/_\_<_ \ \___, \
/\ \L\ \ /' /' \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \
\ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/ \ \_\
\/___/ \// \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015