Порядок зі сміттям

Аватар пользователя Администратор

Днями переглядаючи новини нактнувся на цікаве нововедення:

"З 1 січня вступають в силу зміни до статті 32 Закону "Про відходи". Нововведення зобов'яже українців сортувати сміття. І якщо громадяни повинні будуть розділяти сміття тільки за видами матеріалів, то на державному рівні - на три категорії: відповідний для повторного використання, для поховання і небезпечне сміття.

У Європі вже давно існує відро правило "трійки". Придатні для повторного використання відходи відправляють на сміттєпереробні підприємства. Безпечний сміття "ховають" на полігонах ТПВ. Небезпечні відходи на спеціальній території знешкоджуються.

Ще одна важлива ноу-хау в цьому напрямку - закон категорично забороняє викидати на звичайні смітники відходи, які розкладаються біологічним шляхом"

Цікаво що буде зроблено в Онуфріївці для виконання цього Закону. Запрошую до обговорення профільних спеціалістів, і всіх хто володіє будь якого інформацією на цю тему

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

і як це буде працювати в Онуфріївських реаліях?)) Люди будуть сортувати сміття, собаки розтягуючи по вулиці будуть змішувати, а працівники комунальної служби продовжуть захоронювати сміття будуть на одному ж полігоні?)
Аватар пользователя Администратор

Самому цiкаво як це буде працювати. Почекаю, можете вiдповiсть хтось компетентний.

Добавить комментарий

  __     ___    ______    __     _   
/'_ `\ /'___`\ /\ ___\ /'__`\ /' \
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \ /\_, \
\ \___, \ \/_/// /__ \ \___``\ \/_/_\_<_ \/_/\ \
\/__,/\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \
\ \_\ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \_\
\/_/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015