Попівка відсвяткувала свій 240 День народження

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

07 жовтня 240 рік народження відсвяткували Вишнівці, а 14 жовтня таку ж дату святкувала Попівка. Біля Будинку культури розташувалася виїзна торгівля, фойє клубу відвели для найменших продавців – там своїми виробами торгували учні місцевого НВК. Діти дуже відповідально підійшли до справи: кожен намагався наторгувати найбільшу суму і тому активно запрошував покупців саме до свого прилавку.

В глядацькому залі зібралися жителі села та гості свята, за лаштунками готувалися до виступів артисти, хвилювалися учні початкових класів, адже для них цей виступ буде першим в житті. Серед поважних гостей були: голова Онуфріївської районної ради Тетяна Уткіна, депутат обласної ради Валентина Здебська, представник народного депутата України Анна Трубаченко.

Розпочали урочисту частину свята ведучі зі слів «Шановна громадо, нарешті дочекалися ми нашого свята. Цілий рік ми старанно трудилися на благо наших родин та нашого села, то ж заслужили на свято. Нехай сяють посмішки, лунають пісні. Нехай святковий настрій не покидає вас цілий рік. Село наше красиве і квітуче, але справжньою його окрасою є люди, ми зустрічаємо їх щодня, вони живуть поруч з нами, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця – то джерело людської мудрості і самовідданості. Немало гарних слів можна сказати про господиню свята, нашого сільського голову Селегей Тетяну Петрівну, але вона й сама має що сказати вам, своїм односельцям.

До мікрофону запросили Тетяну Селегей. Тетяна Петрівна тепло поздоровила присутніх зі святом, вручила поважним гостям запашний коровай і запросила гостей приєднатися до поздоровлень. Першим поздоровила своїх земляків з Днем села, а також з Днем захисника України і святом Покрова Пресвятої Богородиці Тетяна Уткіна, а також вручила громаді села подарунок. Наступною поздоровляла Попівчан з святами депутат обласної ради Валентина Здебська, Валентина Павлівна передала грошові премії для нагородження футболістів місцевої команди. Від імені народного депутата Олеся Довгого поздоровила присутніх зі святом представник депутат Анна Трубаченко, також вона вручила громаді Попівки грошовий сертифікат.

Численними грамотами, подарунками та грошовими преміями були нагороджені найкращі представники громади серед них були: люди найповажнішого віку Олександра Григорівна Осташко, Віра  Павлівна Фидря, батьки наймолодшого жителя Попівки Олександра Мазія, сім’ї, які відсвяткували 50 річний ювілей подружнього життя: Галина Григорівна та Іван Григорович Довбня, Варвара Семенівна та Віктор Григорович Крутько, Лідія Іванівна та Володимир Миколайович Довгих. Найкращу спортсменку села Ольгу Акімову, За відродження місцевої футбольної команди «Зоря» та за вагомий внесок у розвиток спорту був нагороджений Володимир Сергійович Жебка. За активну громадську діяльність, за допомогу учасникам АТО був нагороджений депутат районної ради Євген Миколайович Залоїло. Грошовими преміями були відзначені учасники АТО: Анатолій Мельник, Віталій Романець, Євген Ришко, Станіслав Кравченко, Віталій Нагайченко, В’ячеслав Грось, Олександр Солкан.

Після урочистої частини місцеві аматори та гості з других населених пунктів району показали глядачам чудовий концерт. В ньому прийняли участь: гості з Успенки вокальна група «Козачка», вокальна група «Попівчанка», танцювальна група «Данс клас», Анна Ріка, Вікторія Кравченко, Діана Елисаветська, Сабіна Дужонкова, Ангеліна Горковенко, Станіслав Сітко, Тамара Продан, учні Попівського НВК другого, третього та четвертого класів.

Приємний подарунок до Дня села зробила Попівська «Зоря» вигравши у Зибківського «Метеору» з рахунком 4:2. По закінченню концерту всі бажаючі могли почастуватися кашею та юшкою та потанцювати на дискотеці. Свято вдалося на славу і в цьому велика заслуга працівників сільської ради, спонсорів, аматорів художньої самодіяльності і працівників сільського Будинку культури. 

  

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   _    __ __     ___     _   
/\_____ \ /' \ /\ \\ \ /'___`\ /' \
\/___//'/' /\_, \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_, \
/' /' \/_/\ \ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/\ \
/' /' \ \ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ \ \ \
/\_/ \ \_\ \/_/\_\_/ /\______/ \ \_\
\// \/_/ \/_/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015