Підведення підсумків дитячих конкурсів малюнків і творів "Людина та ліс"

Аватар пользователя Официальный источник

Першого червня в ДП "Оникіївський лісгосп" відбулося підведення  підсумків та нагородження переможців дитячого конкурсу малюнків і творів на тему «Людина та ліс».

З привітальним словом до юних друзів лісу звернулась начальник управління Наталія Ревенко, яка подякувала дітям за їхню любов до зелених бастіонів степової Кіровоградщини та за піклування про збереження та примноження лісів.

За рішенням журі, яке відзначало бачення юними конкурсантами краси рідного краю та їхній погляд на проблеми охорони лісів  та відповідальне ставлення до лісового багатства, в номінації «Кращий твір» третє місце здобула Бендюженко Яна, учениця 6 класу НВК "Омельницької ЗШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" .

Переможці конкурсу отримали цінні подарунки. Решту фіналістів відзначили заохочувальними призами й подяками. 

Для юних природолюбів лісівники провели пізнавальну екскурсію садибою Оникіївського лісгоспу.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів у навчанні та творчих натхнень.

 

 

 

Головний лісничий ДП "Онуфріївський лісгосп" М.Косенко

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ________   _     __     __   
/' \ /\_____ \ /' \ /'_ `\ /'_ `\
/\_, \ \/___//'/' /\_, \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\ \ /' /' \/_/\ \ \ \___, \ \/_> _ <_
\ \ \ /' /' \ \ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
\ \_\ /\_/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \// \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015