Підсумки роботи відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги»

Аватар пользователя Официальный источник

З 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року до відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» за отриманням правової допомоги звернулося 800 громадян, надійшло 1026 звернень, з них із метою отримання консультацій, роз’яснень –  981, здійснення представництва та складення процесуальних документів – 45.

Найбільша кількість звернень надходить з питань: цивільних, сімейних, соціальних, земельних.

 Кожен громадянин, який звернувся до бюро за захистом своїх прав у судовому порядку, отримав кваліфіковану допомогу адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу та працівників Онуфріївського бюро правової допомоги.

Працівниками відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» налагоджена тісна співпраця з керівниками та відповідальними працівниками підприємств, установ, організацій, та органів місцевого самоврядування Онуфріївського району.

За участі відділу «Онуфріївське бюро правової допомоги» проведено робочі зустрічі, круглі столи, семінари, правопросвітницькі та інші заходи, направлені на співпрацю з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з метою забезпечення надання громадянам правової допомоги, можливості захисту їх прав і свобод, організовано роботу виїзних консультаційних пунктів.

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», завданням якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати.  Даний проект реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Відділом «Онуфріївське бюро правової допомоги» проводиться інформаційна робота на території сел. Онуфріївка та Онуфріївського району в рамках реалізації даного проекту, оскільки одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Безоплатні правові консультації можна отримати у відділі «Онуфріївське бюро правової допомоги» Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: сел. Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 68.

Телефон: (05238) 2-00-50.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ______    __    ____    ___   
/'___`\ /\ ___\ /'__`\ /'___\ /'___`\
/\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \
\/_/// /__ \ \___``\ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_/// /__
// /_\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \
/\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/
\/_____/ \/___/ \/___/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015