Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Аватар пользователя Официальный источник

Протягом весняно-літнього періоду з настанням сухої спекотної пори року особливо гостро постає питання гарантування пожежної безпеки в лісах та забезпечення належного рівня протипожежного захисту лісових насаджень і їх охорони від незаконних рубок. З метою досягнення належного рівня протипожежного захисту лісового фонду на територіях Онуфріївського та Олександрійського районів ДП «Онуфріївське лісове господарство» розробили спільні накази та заходи на 2018 рік з ДПРЧ-33 Управління ДСНС України у Кіровоградській області, з ДПРЗ-2 УДС НС України в Кіровоградській області, з Олександрійським ВП ГУНП в Кіровоградській області та з Онуфріївським ВП і Олександрійським РВП Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області щодо забезпечення протипожежного захисту лісів та їх охорони від незаконних рубок.

Також затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж відповідно до яких в разі необхідності в боротьбі з полум’ям будуть задіяні інші організації, сільські та селищні ради на території яких розташовані лісові насадження. Приводиться до бойового стану пожежна техніка, щоб в разі пожежі автомобілі виїзджали без затримок. Лісовою охороною перевіряється пожежний інвентар і в разі необхідності підрозділи доукомплектовуються необхідним інвентарем для боротьби з пожежами.

При сприянні лісової охорони Онуфріївська районна державна адміністрація та Олександрійська районна державна адміністрація видали розпорядження «Про протипожежний захист лісових насаджень та сільгоспугідь у весняно-літній період 2018 року»

З настанням пожежонебезпечного періоду лісовою охороною ДП «Онуфріївський лісгосп» буде здійснюватись цілодобове патрулювання та чергування.

Тож давайте берегти природу разом.

 

 

Головний лісничий М.Косенко.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ____    ___     __    ______  
/'__`\ /'___\ /'___`\ /'_ `\ /\ ___\
/\_\L\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_/// /__ \ \___, \ \ \___``\
/\ \L\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\______/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_____/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015