Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Аватар пользователя Официальный источник

Протягом весняно-літнього періоду з настанням сухої спекотної пори року особливо гостро постає питання гарантування пожежної безпеки в лісах та забезпечення належного рівня протипожежного захисту лісових насаджень і їх охорони від незаконних рубок. З метою досягнення належного рівня протипожежного захисту лісового фонду на територіях Онуфріївського та Олександрійського районів ДП «Онуфріївське лісове господарство» розробили спільні накази та заходи на 2018 рік з ДПРЧ-33 Управління ДСНС України у Кіровоградській області, з ДПРЗ-2 УДС НС України в Кіровоградській області, з Олександрійським ВП ГУНП в Кіровоградській області та з Онуфріївським ВП і Олександрійським РВП Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області щодо забезпечення протипожежного захисту лісів та їх охорони від незаконних рубок.

Також затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж відповідно до яких в разі необхідності в боротьбі з полум’ям будуть задіяні інші організації, сільські та селищні ради на території яких розташовані лісові насадження. Приводиться до бойового стану пожежна техніка, щоб в разі пожежі автомобілі виїзджали без затримок. Лісовою охороною перевіряється пожежний інвентар і в разі необхідності підрозділи доукомплектовуються необхідним інвентарем для боротьби з пожежами.

При сприянні лісової охорони Онуфріївська районна державна адміністрація та Олександрійська районна державна адміністрація видали розпорядження «Про протипожежний захист лісових насаджень та сільгоспугідь у весняно-літній період 2018 року»

З настанням пожежонебезпечного періоду лісовою охороною ДП «Онуфріївський лісгосп» буде здійснюватись цілодобове патрулювання та чергування.

Тож давайте берегти природу разом.

 

 

Головний лісничий М.Косенко.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     __    ________   __   
/'___`\ /'_ `\ /'_ `\ /\_____ \ /'_ `\
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \
\/_/// /__ \ \___, \ \/_> _ <_ /' /' \ \___, \
// /_\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ /' /' \/__,/\ \
/\______/ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/_____/ \/_/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015