Під час операції "Мігрант" в Онуфріївському районі виявлено 8 порушників міграційних правил

Аватар пользователя Официальный источник

З 16 березня по 31 травня на території України триває всеукраїнська  операція «Мігрант», яка спрямована на зниження рівня порушення міграційних правил. Проводять заходи спільно працівники Управління Державної міграційної служби в області та співробітники Головного управління Національної поліції і Управління Служби безпеки.

Під час проведення спеціальних заходів насамперед відпрацьовуються місця компактного проживання іноземців, ринкові площі, а також місця стихійної торгівлі. Отож, з початку операції працівники Онуфріївського районного сектору  управління Державної міграційної служби   спільно з працівниками правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування на території Онуфріївського району виявили 8 порушників міграційного законодавства. Всі порушники були притягнуті  до адміністративної відповідальності, з них  :

     5  - іноземних громадян та осіб без громадянства, що порушували правила перебування іноземців/ осіб без громадянства на території України, (ч.1 ст. 203 КУпАП) .

      3 -  громадян України, що запросили іноземців та не забезпечили їх своєчасну реєстрацію (ст.205 КУпАП).

Загалом на порушників накладено та стягнуто на користь держави  штрафів на суму 9 520 грн .

         Задля посилення виконання однієї із головних функцій міграційної служби - контроль та протидію незаконній міграції планується внесення до інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП інформації щодо застосування до іноземців заходів адміністративного впливу та сформувати електронну базу з анкетними даними таких осіб. Засобами системи вже оформлюються тимчасові та постійні посвідки на проживання, дозвіл на імміграцію та продовження терміну перебування в Україні.

 

Онуфріївський РС УДМС в Кіровоградській області

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____    __     ___     ___   
/'___`\ /'___\ /'_ `\ /'___`\ /'___`\
/\_\ /\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\/_/// /__ \ \ _``\ \ \___, \ \/_/// /__ \/_/// /__
// /_\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ // /_\ \
/\______/ \ \____/ \ \_\ /\______/ /\______/
\/_____/ \/___/ \/_/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015