Перша нічия «Рубіну»

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

26 серпня Онуфріївський «Рубін» приймав на своєму полі команду «Граніт» з Деріївки. Гра проходила досить рівно, обидві команди постійно атакували ворота суперника, м’яч довго не затримувався на одній половині поля. «Рубін» атакував більш активно, але, мабуть, спортивна Фортуна в цей день була не на боці команди райцентру: м’яч в ворота як кажуть «не йшов». Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 0:0.

В другому таймі нападник «Граніту» Олександр Войтенко забиває гол в ворота «Рубіну». Тепер вже господарям приходиться відіграватися, і під кінець гри це вдається Артему Гриценко, який зрівнює рахунок. Гра закінчилася з нічийним рахунком і стала першою нічиєю для команди райцентра в цьому сезоні. Тепер для того щоб продовжувати очолювати турнірну таблицю «Рубіну» потрібні тільки перемоги, адже що з мінімальним відривом друге місце посідає Успенська «Чайка».

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ___     ___     __     __   
/\ ___\ /'___`\ /'___`\ /'_ `\ /'_ `\
\ \ \__/ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \___``\ \/_/// /__ \/_/// /__ \/_> _ <_ \/_> _ <_
\/\ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ /\______/ /\______/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_____/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015