Перша нічия «Рубіну»

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

26 серпня Онуфріївський «Рубін» приймав на своєму полі команду «Граніт» з Деріївки. Гра проходила досить рівно, обидві команди постійно атакували ворота суперника, м’яч довго не затримувався на одній половині поля. «Рубін» атакував більш активно, але, мабуть, спортивна Фортуна в цей день була не на боці команди райцентру: м’яч в ворота як кажуть «не йшов». Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 0:0.

В другому таймі нападник «Граніту» Олександр Войтенко забиває гол в ворота «Рубіну». Тепер вже господарям приходиться відіграватися, і під кінець гри це вдається Артему Гриценко, який зрівнює рахунок. Гра закінчилася з нічийним рахунком і стала першою нічиєю для команди райцентра в цьому сезоні. Тепер для того щоб продовжувати очолювати турнірну таблицю «Рубіну» потрібні тільки перемоги, адже що з мінімальним відривом друге місце посідає Успенська «Чайка».

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____    ____   __ __    ______  
/'___`\ /'___\ /'___\ /\ \\ \ /\ ___\
/\_\ /\ \ /\ \__/ /\ \__/ \ \ \\ \ \ \ \__/
\/_/// /__ \ \ _``\ \ \ _``\ \ \ \\ \_ \ \___``\
// /_\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \
/\______/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/_____/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015