Перемога та поразка «Рубіну»

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В рамках проведення чергового туру районного чемпіонату з футболу Василівський «Старт» на своєму полі приймав Онуфріївський «Рубін». Зустріч відбулася в середу 15 серпня, так як команди грали відкладену раніше гру.

Поле було дуже добре підготоване, працювала виїзна торгівля, для підвезення вболівальників з Онуфріївки задіяли автобус.

Гра розпочалася дуже гостро, вже на першій хвилині м’яч ледве не потрапив в ворота господарів, а вже за декілька хвилин свою майстерність продемонстрував голкіпер Онуфріївської команди Ігор Лашко. Обидві команди гостро атакували та контратакували всю першу половину першого тайму, м’яч постійно переміщувався з однієї половині поля на іншу. Але спортивна Фортуна в цій грі була на стороні господарів поля, перший гол у ворота команди райцентра забиває Олексій Кравченко, а його товариш по команді Олександр Ложченко збільшує рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь команди Василівки.

В другому таймі команда «Старт» вірогідно вирішила, що зробила для перемоги достатньо і дещо знизила оберти, «Рубін» же навпаки максимально мобілізувався і гра практично перемістилася на половину господарів. Перший гол записав на свій особистий рахунок нападник «Рубіну» Олег Бредун, ще два м’ячі забив Дмитро Азізбекян. Остаточний рахунок зустрічі 3:2 на користь команди райцентру.

В суботу 18 серпня відбулася планова зустріч між лідерами турнірної таблиці. Успенська «Чайка» на своєму полі приймала команду Онуфріївки. Після напруженої гри перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:0.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Администратор

Вибачте за деяку затримку, перебуваю на лікуванні в стаціонарі і не завжди є можливість своєчасно викладати новини.
Аватар пользователя Сан Санич

Дякуємо за фотозвіт !!! Чекаємо на фото з обласного чемпіонату. Бажаємо скорішого одужання!!!!
Аватар пользователя Администратор

Дякую

Добавить комментарий

  ___     ___    ______    __     __   
/'___`\ /'___`\ /\ ___\ /'__`\ /'__`\
/\_\ /\ \ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \ /\_\L\ \
\/_/// /__ \/_/// /__ \ \___``\ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_
// /_\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
/\______/ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_____/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015