Палять…

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Колектив «Онуфріївського лісового господарства» постійно інформує про свою роботу користувачів нашого сайту, після виходу статті про засаджування балок користувачів сайту зацікавило які саме балки було засаджено. Звернулися за додатковою інформацією до директора підприємства Валентини Здебської. Незважаючи на відпустку Валентина Павлівна надала необхідну інформацію.

Під час бесіди розповіла, що господарство несе великі витрати, це і вартість посадкового матеріалу, робота техніки, ручна праця робітників. Всі деревця які були висаджені в 2015 – 2016 роках добре прийнялися, але один недбало кинутий сірник, або недопалок може звести нанівець всю працю. Але найбільшу шкоду приносить випалювання стерні. Також, незважаючи на заборону і штрафи деякі фермери палять залишки на полях і вогонь з полів часто переходить на посадки.

Декілька років тому їздив збирати маслюки  в балці біля Онуфріївки, поїхав в минулому році – дерева спалені, грибниці знищені, і грибів там вже не буде. Палять і в самі Онуфріївці. Підпалили сухостій біля дитячого садочку і частина дерев загинула, а днями хтось підпалив траву в колишньому механізаторському дворі кінного заводу. І перестануть палити, мабуть, тільки тоді коли за це будуть суворо карати…

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ____    __    __ __     ____  
/'___\ /'___\ /'_ `\ /\ \\ \ /'___\
/\ \__/ /\ \__/ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \__/
\ \ _``\ \ \ _``\ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \ \ _``\
\ \ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015