Новости

Лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» провели науково-пізнавальне дійство «Ліс – наше багатство»

"11" сентября 2018 г.
Напередодні свята Дня працівника лісу 10.09.2018 року на території адмінбудівлі ДП «Онуфріївський лісгосп» було проведено ряд заходів з залученням громадськості, а саме: представників ЗМІ, членів громадської ради при Онуфріївській РДА, представників органів місцевого самоврядування, учнів Онуфріївської загальноосвітньої школи. Проведенні заходи спрямованні на розширення уявлення громадськості про ліс та розмаїття мешканців лісу, розкриття цінності лісу для людини, бажання примножувати лісові насадження.

Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?

"11" сентября 2018 г.
Так. Але при цьому необхідно знати визначені Законом України «Про зайнятість населення» критерії підходящої для Вас роботи.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ОНУФРІЇВСЬКОГО РАЙОНУ у січні–липні 2018 року

"08" сентября 2018 г.
Населення. На 1 липня 2018р. в районі проживало 17,6 тис. осіб. За січень–червень 2018р. чисельність населення скоротилася на 119 осіб. Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець липня 2018р. становила 225 осіб. Оплата праці. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у IІ кварталі 2018р. становила 5884 грн, що на 17,2% більше ніж у IІ кварталі 2017р.

Команда ДП «Онуфріївський лісгосп» «Зелена Варта» зайняла ІІІ місце в квесті «Збережемо ліс разом»

"08" сентября 2018 г.
Команда ДП «Онуфріївський лісгосп» «Зелена Варта» на чолі з директором лісгоспу О.В.Деркач, у складі членів команди Михайла Косенка, Олександра Агафонова, Андрія Марченка та Анни Бойко  взяли активну участь в інтелектуально-рухливій грі «Лісквест» під назвою «Збережемо ліс разом», приуроченій до Дня працівника лісу. Уболівали за учасників «Лісквесту» працівники підприємств та управління на чолі з очільником лісової галузі області Н.Ревенко та профспілкові лідери разом з головою обласної лісівничої профспілки М.Слюсаровою.

Своєчасний догляд лісових культур – запорука успіху!

"08" сентября 2018 г.
Найголовнішою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню, для працівників ДП «Онуфріївський лісгосп», є своєчасний догляд за лісовими культурами, як ручний так і механізований.

Консультує начальник Онуфріївського бюро правової допомоги Лілія Трепачова: «Поважні причини пропущення строку для прийняття спадщини»

"07" сентября 2018 г.
Достатньо велика кількість громадян України, які зіткаються з юридичними проблемами при прийнятті спадщини вимушені страждати через власну юридичну необізнаність. У повсякденному житті більшість законослухняних людей не мають проблем з юридичним оформленням своїх прав та захисті інтересів, а тим більше після смерті близького родича далеко не кожен згадає про необхідність звернутися до нотаріальної контори з заявою про видачу свідоцтва про право на спадщину, хоча і закон виділяє для цього аж цілих шість місяців з моменту смерті спадкодавця.

У сезон відпусток майже 21 тисяча осіб оформили закордонні паспорти

"07" сентября 2018 г.
Літній сезон цього року знову відзначився збільшенням попиту на оформлення закордонного паспорта, у порівнянні з попередніми роками.        Влітку до підрозділів Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області звернулось оформити паспорт громадянина України  для виїзду за кордон 20965 осіб. Ця кількість стала більшою за рекордні показники минулого літа.          У 2017 році спланували відпустки за кордоном більше 19 тисяч громадян, саме стільки чоловік оформили закордонні паспорти, що стало втричі більше за попередні роки у період відпускних кампаній.

Сниму квартиру

"07" сентября 2018 г.
Срочно сниму квартиру в Онуфриевке. Оплату и порядок гарантирую. Обращаться по телефону: 097 006 88 87

На Кіровоградщині чоловік через страх позбутися землі сплатив понад 78 тисяч аліментів

"07" сентября 2018 г.
Мешканець Кіровоградщини заплатив понад 78 тисяч гривень боргу з аліментів після арешту земельної ділянки, яка знаходиться у його власності. Опис майна відбувся через наявність багаторічної заборгованості.

Роботодавці Кіровоградщини пропонують близько 20 вакансій з наданням житла. Більшість – для лікарів

"06" сентября 2018 г.
Сьогодні, в центрах зайнятості області зареєстровано близько 20 вакансій з наданням житла. Серед районів, де зареєстровані такі вакансії  Добровеличківський, Знам'янський, Кіровоградський, Компаніївський та Маловисківський райони.  Посада Заробітна плата Роботодавець
Подписка на Новости

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015