Оріон – Колос 1:1

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

7 жовтня, Павлиський «Колос» на своєму полі приймав Вишнівцівський «Оріон». Гра пройшла на рівних і закінчилася очікуваною нічиєю з рахунком 1:1.

Трішки дивно, що в День села місцева команда грала на виїзді, адже логічніше було б провести гру «вдома». Це зробило б свято ще кращим та цікавішим. Гравці обох команд кажуть, що, напевно, відповідальні за спорт, які складали графіки ігор, не узгодили дати проведення футбольних зустрічей і святкування Днів сіл та селищ, які зараз проводяться в нашому районі.

Що ж будемо надіятися, шо в майбутньому році помилку буде виправлено і не доведеться команді і вболівальникам в День села, або селища залишати свято щоб на виїзді помилуватися грою улюбленої команди

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     ____    __     ___    __ __   
/\ \\ \ /'___\ /'_ `\ /'___`\ /\ \\ \
\ \ \\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \
\ \ \\ \_ \ \ _``\ \/_> _ <_ \/_/// /__ \ \ \\ \_
\ \__ ,__\ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \ \__ ,__\
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ /\______/ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015