Орієнтуємо на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

Аватар пользователя Официальный источник

«Військова служба за контрактом у Збройних Силах України» – таку назву мав семінар, який відбувся у Онуфріївській  районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі представника районного військового комісаріату.

Андрій Тустановський, представник військового комісаріату, зазначив, що сьогодні перед державою стоїть надзвичайно важливе завдання – створити оптимальні за чисельністю, мобільні, добре озброєні, а головне – професійні збройні сили, які зможуть гарантувати мир і спокій на території України. Саме з цією метою серед населення проводиться широка інформаційно-роз'яснювальна робота щодо відбору чоловіків віком від 18-ти до 60-ти років  на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.

Усі учасники заходу були поінформовані про умови прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у цій сфері діяльності, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи службового росту, порядок проходження військової служби та грошове забезпечення.

Під час семінару чоловіки ознайомились із професіями, які необхідні вітчизняній армії, умовами прийому та проходження громадянами України військової служби, їхніми правами та обов’язками; головними вимогами до кандидата на військову службу за контрактом.

Не залишилось поза увагою й питання соціально-правового захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, перспективи службового росту та грошового забезпечення. Також учасникам заходу була надана інформація про категорії громадян, які мають право на відстрочку призову та бронювання роботодавцями працівників.

Безробітні, яких зацікавила інформація стосовно вищезазначених питань, були запрошені на співбесіду до військового комісаріату.

Крім цього, безробітні чоловіки отримали актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості різним категоріям громадян. Учасникам заходу надавалися індивідуальні консультації щодо порядку перебування на обліку в службі зайнятості у випадку призову на військову службу тощо.

 

В. Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ___    ______    __    ________ 
/\ ___\ /'___`\ /\ ___\ /'_ `\ /\_____ \
\ \ \__/ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/'
\ \___``\ \/_/// /__ \ \___``\ \ \___, \ /' /'
\/\ \L\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ /' /'
\ \____/ /\______/ \ \____/ \ \_\ /\_/
\/___/ \/_____/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015