Операції "Мігрант"на Кіровоградщині: виявлено понад 180 порушників міграційних правил

Аватар пользователя Официальный источник

З 16 березня по 31 травня на території України триває всеукраїнська  операція «Мігрант», яка спрямована на зниження рівня порушення міграційних правил. Проводять заходи спільно працівники Управління Державної міграційної служби в області та співробітники Головного управління Національної поліції і Управління Служби безпеки.

Під час проведення спеціальних заходів насамперед відпрацьовуються місця компактного проживання іноземців, а також ринки, місця стихійної торгівлі, овочеві бази, будівельні майданчики, оскільки там можливе використання незаконної праці мігрантів.

Отож, з початку операції виявлено 181 порушника міграційного законодавства. Відносно 127 іноземців складено адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (ч. 1 ст. 203 КУпАП). Притягнено до відповідальності за ст. 204, 205 КУпАП також 54 особи, які виступили приймаючою стороною - роботодавці та власники житла.

За цей період виявлено 47 нелегальних мігрантів, відносно 42 прийнято рішення про примусове повернення. Це громадяни Азербайджанської Республіки, Грузії, Російської Федерації, Республік Молдова, Вірменія та Еквадор. Також виконано рішення судів про примусове видворення з України громадян Молдови та Азербайджанської Республіки, а громадянина Російської Федерації поміщено до Миколаївського ПТПІ для подальшої ідентифікації та реалізації його примусового видворення.

Загалом на порушників накладено штрафів на суму понад 252 тис. грн., на користь держави сплачено понад 235 тис. грн.

         Задля посилення виконання однієї із головних функцій міграційної служби - контроль та протидію незаконній міграції планується внесення до інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП інформації щодо застосування до іноземців заходів адміністративного впливу та сформувати електронну базу з анкетними даними таких осіб. Засобами системи вже оформлюються тимчасові та постійні посвідки на проживання, дозвіл на імміграцію та продовження терміну перебування в Україні.

УДМС в Кіровоградській області

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    __ __    ______    __    ________ 
/'___`\ /\ \\ \ /\ ___\ /'_ `\ /\_____ \
/\_\ /\ \ \ \ \\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/'
\/_/// /__ \ \ \\ \_ \ \___``\ \ \___, \ /' /'
// /_\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ /' /'
/\______/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\ /\_/
\/_____/ \/_/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015