Онуфріївський «Рубін» переможець першості міста Кременчук з футзалу 2018 року (5 ліга)

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Команда «Рубін» приймала участь в змаганні на першість міста Кременчук з футзалу. В змаганні брали участь 12 команд, боротьба за Кубок проходила в приміщенні стадіону «Граніт». Після серії досить вдалих ігор команда райцентру вийшла в фінал і для остаточної перемоги «Рубіну» потрібно було виграти в команди вищого професійного училища «ВПУ-7», або звести гру до нічийного рахунку.

Зважаючи на те, що від перемоги залежало яка команда отримає Кубок, обидві команди були дуже мотивовані і тому гра проходила досить гостро. Перший тайм закінчився з рахунком 2:2. В другому таймі онуфріївчани змоги зосередитися і перемогли суперника з рахунком 4:2.

Голи забили: Колеснік Віталій, Піщан Микола, Азізбекян Дмитро, Кохно Ростислав.

За словами футболістів в перемозі є велика заслуга вболівальників команди які приїхали на гру підтримати «Рубін». Серед вболівальників були голова Онуфріївської районної адміністрації Сергій Самородченко та голова Онуфріївської селищної ради Леонід Пивовар. 

Нагородження команд переможців провів голова Федерації футзалу міста Кременчук Володимир Наритнік. Гравець команди «Рубін» Микола Піщан був названий кращим футболістом змагань і нагороджений грамотою. То ж вітаємо команду Онуфріївки з перемогою і бажаємо грати на такому ж високому рівні на районному чемпіонаті з футболу.   

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______   ________  ________   __   
/'_ `\ /\ ___\ /\_____ \ /\_____ \ /'__`\
/\ \L\ \ \ \ \__/ \/___//'/' \/___//'/' /\_\L\ \
\ \___, \ \ \___``\ /' /' /' /' \/_/_\_<_
\/__,/\ \ \/\ \L\ \ /' /' /' /' /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\_/ /\_/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015