Онуфріївський «Рубін» переміг команду Компаніївки

Аватар пользователя Администратор

Довгий час команда Онуфріївського району не приймала участь в чемпіонату Кіровоградської області з футболу. Цього року «Рубін» подав заявку на участь. Базовий склад команди був підсилений кращими футболістами онуфріївщини. 27 травня шанувальники футболу мали чудову можливість подивитися футбол не районного, а обласного рівня. В цей день місцева команда приймала на своєму полі команду «Дружба» з Компаніївки.

Трибуни стадіону були майже повністю заповнені вболівальниками. Зважаючи на високий рівень гри було багато гостей з інших населених пунктів району.

З перших хвилин зустрічі господарі почали атакувати, показуючи, що команда налаштована тільки на перемогу, але м’яч вперто не хотів йти в ворота. Було декілька прикрих епізодів, коли ворота гостей рятували тільки помилки гравців, можливо гравці «Рубіну» трохи нервували, адже ставки були високі. На 28 хвилині першого тайму нападник Онуфріївської команди Вадим Чорний забиває гол в ворота «Дружби».

Бив Вадим з великої відстані, спочатку голкіпер взяв м’яч, але в падінні його випустив і смугастий закотився в ворота. На 39 хвилині гості мали можливість зрівняти рахунок, був небезпечний момент біля воріт «Рубіна», але гол не забили. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів.

В другій половині зустрічі активізувалися гості, було дуже багато красивих та небезпечний моментів біля воріт «Рубіну», але рахунок залишився незмінний. Гравці збірно команди онуфріївського району покидали поле під бурхливі оплески вболівальників, які довго не розходилися обговорюючи найцікавіші та найяскравіші моменти зустрічі.