Онуфріївські лісівники здивували ексклюзивністю

Аватар пользователя Официальный источник

20 грудня працівники державного підприємства «Онуфріївський лісгосп» продовжили естафетну-ярмарку в Кропивницькому.  На ярмарок лісівники привезли новорічні ялинки, різноманітні новорічні вироби з хвої, з дерева для господинь та господарів, цілющий мед, лікарські трави, плоди шипшини і гльоду. Крім новорічних ялинок лісівники представили на святково вбраному майданчику   ексклюзивне дерево, прикрашене власноруч виготовленими іграшками, яке нагадує новорічну ялинку.

А традиційне новорічне дерево, яке директор та працівники лісгоспу прикрасили «солодкими плодами» у вигляді цукерок, подарували Марині Бабаєвій, яка завітала на ярмарок разом з бабусею. Марина розповіла про себе багато цікавих речей. Окрім того, що дівчина гарно навчається у сьомому класі навчального закладу «Мрія», вона ще й володіє дивовижним талантом – займається килимарством. Своєму захопленню школярка приділяє весь вільний час і докладає чимало старань, тому в її творчому доробку вже багато художніх робіт.

Тож кожний бажаючий міг знайти собі головну прикрасу до Новорічних свят, ялинку. В цьому залюбки допомагали працівники підприємства, які виконували роль продавців, і жоден покупець не залишився без ялинки адже кожному знайшли саме ту особливу ялинку.

 Загалом сміливо можна сказати, що свято вдалося, адже всі хто завітав на ярмарок були задоволені, та дякували працівникам Онуфріївського лісгоспу за створене свято в будній день.

       

Адміністрація лісгоспу

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     _     __    ________ 
/'_ `\ /\ \\ \ /' \ /'_ `\ /\_____ \
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \/___//'/'
\ \___, \ \ \ \\ \_ \/_/\ \ \ \___, \ /' /'
\/__,/\ \ \ \__ ,__\ \ \ \ \/__,/\ \ /' /'
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \_\ /\_/
\/_/ \/_/ \/_/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015