Онуфріївські лісівники закликають не смітити у лісі

Аватар пользователя Официальный источник

Навіщо вивозити сміття на спеціальне сміттєзвалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в лісі абсолютно задарма? Напевно, цим керуються  люди , які своїми діями перетворюють ліси у стихійні сміттєві звалища.

Для того, щоб знищити ліс, не обов’язково його вирубати – можна його просто засмітити. І з кожним днем громадяни власноруч знищують гектари лісів, а з ними й чисте повітря, яким самі ж і дихають. Прикро усвідомлювати, що безлад, створений людьми сьогодні, залишить вагомий негативний слід на багато років вперед.

Засмічення лісів відходами тягне за собою накладання штрафів. Проте сплачується їх на жаль дуже мало, бо для правомірного стягнення, необхідно на місці скоєння адміністративного правопорушення скласти протокол на особу, що його здійснила. Простіше кажучи треба спіймати на гарячому. А це вдається дуже рідко.

То що ж залишається робити, якщо штрафами людей не злякаєш? Якими словами достукатись до їх свідомості, аби припинити те безладдя, що вони коять?

Шановні мешканці  Онуфріївського району, лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» звертається до вас з проханням бути свідомими громадянами. Не нашкодьте самі собі, залишайтеся людяними. З кожним днем все сильніше й сильніше пригріває сонце і зовсім скоро сморід від сміття пересилить пахощі хвойних дерев, терпкого після дощу молодого листя тополь, березових сережок, квітучих трав – всього того, чим  влітку наповнене лісове повітря. Невже в таких пахощах ви б хотіли провести свій вихідний день.

 

Лісова охорона ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ________  __ __    __ __     ___   
/'__`\ /\_____ \ /\ \\ \ /\ \\ \ /'___`\
/\_\L\ \ \/___//'/' \ \ \\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \
\/_/_\_<_ /' /' \ \ \\ \_ \ \ \\ \_ \/_/// /__
/\ \L\ \ /' /' \ \__ ,__\ \ \__ ,__\ // /_\ \
\ \____/ /\_/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/ /\______/
\/___/ \// \/_/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015