Онуфріївка стане ще красивішою

Аватар пользователя Администратор

Декілька років тому керівництвом селищної ради було прийняте рішення про реконструкцію скверу в центрі Онуфріївка. Старі дерева прибрали, спланували ділянку, частину площі виділили воїнам інтернаціоналістам, де трохи пізніше був встановлений пам’ятний знак. Алеї прикрасилися сучасною тротуарною плиткою, встановили нові лавки. В центральній частині скверу розмістився фонтан, який тепер являється однією з окрас селища. Висадили дерева, декоративні кущі та квіти.

Але роботи на цьому не закінчилися. В суботу, 13 травня, головою Онуфріївської державної адміністрації Сергієм Самородченко та головою  селищної ради Леонідом Пивоваром було вирішено підтримати ініціативу жителів райцентру і в сквері був проведений суботник. Участь у його проведенні взяли працівники адміністрації, селищної ради, відділу культури, Онуфріївської школи.

Учасники суботнику провели прибирання території, впорядкували раніше висаджені рослини та висадили квіти багаторічних сортів. Частину посадкового матеріалу було закуплено на спонсорські кошти, а частину принесли з власних домоволодінь учасники. Працівники КП «Благоустрій Онуфріївки» забезпечили підвезення води. Сподіваємося, що квіти виростуть і в найближчий час Онуфріївка стане ще гарнішою, адже навіть природа була на боці працівників, тільки була закінчена висадка квітів як пішов дощ.  

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    __    ______    ___     _   
/'___\ /'__`\ /\ ___\ /'___`\ /' \
/\ \__/ /\_\L\ \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ /\_, \
\ \ _``\ \/_/_\_<_ \ \___``\ \/_/// /__ \/_/\ \
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015