Онуфріївка готується до фестивалю

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

24 червня 2017 року в Онуфріївці будуть проводити обласне фольклорне свято «Невичерпні джерела». Місцем проведення обрано острів ставу «Нижнього». В програмі свята: українські народні пісні, традиційні народні обряди, виставка майстрів ужиткового мистецтва, показові виступи клубів «Саланг» та «Сайфа». Для дітей заплановані атракціони і катання на конях, для всіх бажаючих буде працювати виїзна торгівля. Приблизна кількість учасників близько чотирьохсот.

Для того щоб гідно показати Онуфріївку, та зробити так, що б такий і подібні фестивалі стали традиційними, потрібно гарно підготуватися. З ходом підготовки, з проблемами та шляхами їх вирішення з нами поділився перший заступник голови районної адміністрації Ігор Дуднік.

В даний час на острові, біля дубу закоханих, встановлюються сцена та лави для глядачів. Роботу виконують працівники Онуфріївського «Комунальника» зараз вони бетонують стовпчики для лавок, але роботу часто приходиться переробляти, бо хтось вночі виламує щойно забетоновані стовпчики, можливо молоді немає куди дівати зайву енергію, а можливо, хтось вже готує лави для викрадення.

В парку прибираються дерева що впали, викошується трава, планується відремонтувати перила містка, що веде на острів. Для проведення робіт не використовувалися кошти районного та місцевого бюджетів, всі кошти надані місцевими підприємцями та сільгоспвиробниками. Довгий час, за словами Ігоря Валерійовича, була проблема дошок для настилу сцени, але наразі й ця проблема вирішена. Проведення свята неможливе без електрики, кабель для цього вже придбаний, але його будуть монтувати в напередодні свята, щоб не провокувати крадіїв.

Окремо проводяться зустрічі по питанню проведення свята з керівництвом району та селища, головами сільських та селищних рад, керівниками Будинків культури та керівниками гуртків.

В минулому в нашому селищі вже проводилося етно свято «Свято на возах», гості були просто захоплені красою нашого парку, тому тепер свято вирішено проводити в самому його серці – на острові.

То ж запрошуємо вас на свято «Невичерпні джерела», та нагадуємо, що воно відбудеться 24 червня 2017 року, початок об 11 годині.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____    __     __    ______  
/'___`\ /'___\ /'_ `\ /'__`\ /\ ___\
/\_\ /\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/
\/_/// /__ \ \ _``\ \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___``\
// /_\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
/\______/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_____/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015