Онуфріївчанам запропонували ще один варіант дротового інтернету

Аватар пользователя Администратор

Довгий час в райцентрі був лише один постачальник дротового інтернету, це Укртелеком, а 16 травня в центрі селища стояла палатка в якій можна було отримати рекламний буклет та ознайомитися з тарифними планами провайдера «HomeNet».

Тариф «Базовий» коштуватиме 140 гривень в місяць, «Стандартний» - 170 гривень. Підключення до нового дротового інтернету буде коштувати від 1200 до 1500 гривень залежно від обраного тарифного плану. Обіцяють небачені в Онуфріївці швидкості – до 100 мегабіт в секунду. Нагадаю, що на сьогодні Укртелеком може запропонувати лише 10.

Найбільше цікавило онуфріївчан, яким чином буде здійснюватися підключення, сказали, що будуть нові лінії, які в даний час вже монтуються. Добре, що закінчилася монополія і користувач буде сам обирати по ціні та якості послуг. Будемо надіятися, що конкуренція вимусить «Укртелеком» знизити ціни, або підвищити швидкість.

А ще в Онуфріївці скоро буде бездротовий інтернет, земельну ділянку для розміщення обладнання вже виділено, але ніякої інформації по цінам та швидкостям поки немає.  

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __    ________   __     ___   
/\_____ \ /'_ `\ /\_____ \ /'_ `\ /'___`\
\/___//'/' /\ \L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \ /\_\ /\ \
/' /' \ \___, \ /' /' \/_> _ <_ \/_/// /__
/' /' \/__,/\ \ /' /' /\ \L\ \ // /_\ \
/\_/ \ \_\ /\_/ \ \____/ /\______/
\// \/_/ \// \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015